Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

World off-line versus pRSSreader

mikn (18)|7.5.2006 17:26
Nesetkal jste se nekdo s nasledujicim problemem. Pokud synchronizuji pouze World off-line, neni zadny problem. Pokud jenom pRSSreader, taky neni problem. Ale pokud udelam synchronizaci jednoho a pak bych chtel synchronizovat to druhe, vetsinou uz mi to neprobehne korektne a bud se nesesynchronizuje cele nebo jen neco. Jako by se tyhle dva programky nejak ovlivnovaly. Synchronizuji pres ActiveSync. Diky za kazdou radu.
mikn (18)|8.5.2006 21:25
Jeste jsem zjistil - napr. sesynchronizuji pRSSreader OK, pak chci synchronizovat World off-line a uz mi to bud zadne nebo nektere stranky nesesyn. Ale pokud MDA Compact odpojim z USB PC a pripojim znovu, pak uz to probehne OK. Proc to musim odpojit a znovu pripojit..?? Proc to nechodi korektne bez odpojeni..??
duhovej_vil (267)|11.5.2006 16:56
Protoze MS vyprasil ActiveSync. Nejakym zahadnym zpusobem to cachuje spojeni. Bud je nezapomina nebo zapomina po velmi dlouhy dobe. A cache je patrne staticka, takze kdyz je plna, tak prestane navazovat spojeni. Odpojeni a pripojeni ma za nasledek vymazani ty cache, proto to po tom zacne fungovat. Spojeni pres BTH, WiFi, SynCE (linuxova vec - neco jako ActiveSync, ale jen pro spojovani ne pro sync) temito problemy netrpi. Aspon toliko moje zkusenosti...