Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Recenze programu Sunnysoft vCard

Miloš Strouhal (3997)|7.5.2006 15:53
Ač se to zdá trochu podivné, standardní systém Windows Mobile si s elektronickou vizitkou (soubor *.vcf) moc dobře neporadí. Pokud je setkávání s novými lidmi vaším denním chlebem a výměna vizitek neustále opakovanou operací, může vám aplikace Sunnysoft vCard ušetřit spoustu času. S její pomocí je totiž výměna elektronické vizitky otázkou okamžiku.



Přečtěte si celou recenzi.
Carabei (611)|7.5.2006 16:13
jeden takovy detail... spise k recenzi nez k samotnemu programu... kdyz uz rozmazavate jmena kontaktu a jejich cisla, tak by to bylo vhodne udelat vsude, no a mozna i trochu intenzivneji, v klidu se to da precist, asi by vasi znami nebyli radi kdyby je nekdo jen tak pro zabavu otravoval;)
Kato_ce4you (970)|7.5.2006 16:52
4Carabei: XP to nerozmazaval. Rozmazany je pouze jeden obrazek a to neni od neho - to je oficialni screenshot ze stranek SunnySoftu viz zde ;)
Miloš Strouhal (3997)|7.5.2006 16:54
Dobry den, dekuji Vam za upozorneni, ovsem ja se vydal jinou cestou ochrany kontaktnich udaju mych pratel. Vsechna jmena, emaily a predevsim telefonni cisla krome toho meho jsou smyslena, ciste jen pro ucel recenze. Mel jsem dojem, ze pokud bych pouzil prave kontakty a jejich nasledne rozmazavani, mohlo by to ve vysledku pusobit znacne rusive..
PetrN_ce4you (13)|7.5.2006 19:51
Dobrý den, nevíte jestli se plánuje i verze pro Smartphone 5
Zdenek Malinsky (9781)|7.5.2006 21:39
Verze pro Smartphone - to je otázka spíše pro výrobce, t.j. Sunnysoft.
klak (148)|8.5.2006 12:58
Je to dobrý program, ale stále nechápu proč v seznamu při odesílání u kontaktů které nemají vyplněno jméno osoby ale jen název firmy nemůže být uveden alespoň ten název firmy (když už se vůbec takové položky zobrazují). Mám takových "nepopsaných" čísel několik stánek hned na začátku seznamu - přesně pět stránek mobilních čísel a 22 stránek (sic!) všech čísel bez popisu.

Ať mi nikdo neříká, že je to programátorský oříšek tohle ošetřit. Vždyť je to pěkná otrava v takovém seznamu něco hledat. Nehledě na to, že kontakt na firmu bez osobního jména ani nenajdete a do originálních kontaktů se v tu chvíli přepnout nejde! :-/

Zkoušeno na vCard verze 1.1
mr_syck (55)|8.5.2006 17:52
Proc platit, kdyz to mam zadarmo? Mozna to neni az tak propracovane, ale ucel to plni stejne. Funguje i na WM5...
zidane_ce4you (244)|9.5.2006 12:09
[QUOTE="PetrN"]Dobrý den, nevíte jestli se plánuje i verze pro Smartphone 5[/QUOTE]
Dobrý den,
zatím neplánujeme.
andrei (45)|26.5.2006 16:57
[QUOTE="PetrN"]Dobrý den, nevíte jestli se plánuje i verze pro Smartphone 5[/QUOTE]

Ale ved sunnysoft uz nieco podobne pre SmartPhone ma: je to balicek aplikacii, vola sa to Sunnysoft SmartPack a je celkom free :-) kuk sem: Sunnysoft

Ale tak sa mi zda, ze to na mojom SDA nefunguje stopercentne, treba vyskusat.

A este je jeden alternativny softver: SendContact SP2003

:)
JSJS (0)|27.5.2006 17:11
Mal som na mojom SDA ten Sunnysoft Smart pack a tam som prisiel na jednu vec ked som posielal vizitku. Ked som poslal vizitku v tvare +421 903... tak prisla v pohode ale ked som poslal vizitku len v tvare 903.... tak neprisla ale ja som mal nauctovanu SMSku ako zahranicnu. Som to skusal tak, ze som poslal vizitku na moju partner kartu a som si presne zapisal cas kedy som posielal a na fakture som mal zauctovane SMSky do Ciech.
Kato_ce4you (970)|28.5.2006 10:40
Predem se omlouvam za OT, ale vy mate na Slovensku uctovane SMSky do zahranici jinou sazbou? Vaaauu - to je dost hnusny...
Ale jinak je to celkem mozny, ze to SS prednastavil na CR - i kdyz je dost zarazejici, ze by tam nebylo mozne nastavit nekde jinde format zeme..
PetrN_ce4you (13)|28.5.2006 10:46
Sunnysoft SmartPack je určen pro Windows Mobile 2003 a já se dotazoval na Windows Mobile 5.
andrei (45)|29.5.2006 11:18
[QUOTE="PetrN"]Sunnysoft SmartPack je určen pro Windows Mobile 2003 a já se dotazoval na Windows Mobile 5.[/QUOTE]

Aha, pardon, som nevedel, ze nefachci pod WM5 :oops:
Emper_ce4you (43)|3.9.2006 20:01
Nevíte někdo jak slavný vCard odinstalovat - po 14 denním trialu - a odinstalování ze systému mi stajně nabíhá hláška (po resetu) - že vCard nemůže najít nějakou součást (nějakej exe soubor) ... a nevím jak se toho zbavit.:mad:
zidane_ce4you (244)|4.9.2006 09:14
[QUOTE="Emper"]Nevíte někdo jak slavný vCard odinstalovat - po 14 denním trialu - a odinstalování ze systému mi stajně nabíhá hláška (po resetu) - že vCard nemůže najít nějakou součást (nějakej exe soubor) ... a nevím jak se toho zbavit.:mad: [/QUOTE]
Dobrý den,
asi tam došlo k nějaké anomálii při deinstalaci, mrkněte do adresáře StartUP jestli tam něco nezůstalo a případně to smažte.
Emper_ce4you (43)|4.9.2006 09:27
Díky za tip - skutečně tam byl vCardReceive.lnk - takže jsem ho smáznul a uvidím co to po resetu udělá, ale snad dobrý - to už jsem se pokoušel hrabal v registrech - jestli tam něco není ... :yes: Podle profilu máte se Sunnysoftem něco málo společného - - asi by to chtělo trochu vychytat ...;) - ale díky
zidane_ce4you (244)|4.9.2006 09:30
[QUOTE="Emper"]Díky za tip - skutečně tam byl vCardReceive.lnk - takže jsem ho smáznul a uvidím co to po resetu udělá, ale snad dobrý - to už jsem se pokoušel hrabal v registrech - jestli tam něco není ... :yes: Podle profilu máte se Sunnysoftem něco málo společného - - asi by to chtělo trochu vychytat ...;) - ale díky[/QUOTE]
Ano, mám se Sunnysoftem opravdu dost společného :-))).
To, že jsem psal v pvní reakci "anomálie" jsem chtěl naznačit, že u Vás došlo k něčemu nestandardnímu a neočekávanému tzn., že se nejedná o standardní chování aplikace...
Hezký den
Alfan (123)|3.4.2007 21:52
Zdravím, mám Artemise a tohle jsem se dočetl na stránkách Sunnysoftu.

DŮLEŽITÉ!! Nedoporučujeme instalaci na zařízení
s WM5 AKU3 a pozdější verze (např. HTC Artemis).
Tato zařízení již obsahují tento software a instalací
Sunnysoft vCard by mohlo dojít k nestabilitě systému.

Jak poznám, jestli mám AKU1,2 nebo3? A prý to mám naisntalované...? To tedy nevím? Vizitky mi nechodí a jako výchozí aplikaci používám Pocket Informant i pro kontakty.
Mám tedy nějakou šanci využít nějaký SW pro vizitky? Nemusí to být free, ale klidně placené.
Můžete prosím někdo poradit?
Díky.
Alfan
TheMelin (1642)|12.5.2007 22:15
ahoj, chtel jsem se zeptat, zda tuto aplikaci uz nekdo zkousel a pouziva na WM6.
Normalne mi vyzitky neprichazi a kdyz dam odeslat, tak to jde jen pres MMS.
Jelikoz maji na webu psano neinstalovat od AKU3 a WM6 je vyse, tak by me zajimalo, jak je to s kompatibilitou...


Predem dekuji

Mohu to vyzkouset, ale moc se mi nechce delat HR :)
vlcinsky (2)|17.3.2008 16:39
[QUOTE="mr_syck"]Proc platit, kdyz to mam zadarmo?...[/QUOTE]

No já to uvítal, insaloval a pak to zase zahodil. Na mém HTC Kaiser s English windows jsem dopadl takto:

Dnes jsem nedostal tři SMS, které jsem očekával.
Žena mi poslala další na test, mobil se rozjasnil radostí a to bylo vše. SMS nikde.
Koukám do Deleted a zde také nic. Jiné složky mi nepřečtené zprávy neukazovaly.
Napadlo me, že SMS byla přijata, ale zpracována na pozadí a tam ztracena. To mohl být třeba nedávno instalovaný vCard (pro odesílání ale i přijímání kontaktů v SMS).
Odinstaloval jsem to a restartnul. Pak jsem si poslal SMS a OK, přišla.
Instaloval jsem vCard, provedl restart a poslal si SMS. Opět rozjasněná tvář mobilku ale zpráva nikde.
Odinsaloval a bez restatu si poslal z webu SMS. Nepřišla.
Pak restart a posla si další SMS – přišla.

Restartem vždy myslím restart celého mobilku pomocí podržení tlačítka vypnout na několik sekund.

Takže v mém případě zde uvedená aplikace vCard neuspěla. Je mi to líto.
Zdenek Malinsky (9781)|17.3.2008 17:00
Ale restrtem se mysli soft reset - pich stylusem. ;)

Nemam Kaisera, ale to mackani tlacitka je spis na odpojeni GSM casti, ne?
vlcinsky (2)|17.3.2008 20:23
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]
Nemam Kaisera, ale to mackani tlacitka je spis na odpojeni GSM casti, ne? [/QUOTE]

Při popisovaném vypnutí a zapnutí (doporučí mi někdo nějaký korektní pojem? veleměkoučký reset?) se zavřou veškeré aplikace a po dalším stisku windows znovu nabíhají.
Opravdu nejsem pojmový expert na windows mobile.
Šlo hlavně o popis problému ztracených SMS, ať to třeba někomu ušetří něco trápení.