Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

QTEK 8310 a přehrávání mp3 z routeru Asus 500gx

detepak (11)|7.5.2006 11:20
Prosím o radu. Mám QTEK 8310 a router Asus 500gx s přehraným firmware pro spolupráci s CDMA. K routeru mám také připojen USB disk a spuštěnu službu FTP a Samba. Z počítačů se dostanu na ftp i na Sambu, ale z 8310 jenom na ftp pomocí Total Commanderu. To je sice fajn, ale z ftp nelze přímo přehrávat mp3 - musí se kopírovat a pak přehrát což je nepraktické.
Nevím jak a v jakém softwaru je možné na 8310 nadefinovat cestu na sdílený adresář služby SAMBA, abych viděl uložené soubory a po kliknutí na soubor mp3 se spustilo přehrávání aniž bych ho musel stahovat a ukládat. Jak je to s nastavením pracovní skupiny na QTEKu? Děkuji za radu.
beecher (9270)|7.5.2006 11:32
Vzdyt ten Total Commander umi pristupovat i na sdilene adresare...
Tomma (10)|18.5.2006 12:57
Taky sjem mel stejny sen, posouchat x00GB mp3 na smartphone, jaksi jedine co je reseni je udelat na stolnim pocitaci http://www.shoutcast.com/ a stremovat.

docela by se i hodil treba FTP server, kdyz se s nekym chci podelit o data. Ale to uz je davno zodpovezena otazka> NENI.
DuckDaffy (51)|9.6.2009 11:04
Řeším teď podobnou funkcionalitu a ve WM6.1 by měla být podpora SMB protokolu, takže jen "stačí" nějakou utilitkou namapovat síťový disk jako adresář v PDA. Měl by to umět např. HTC Plugin for File Expolrer Version 1.0 build 30468, ale z nějakého důvodu mi to sice na síti najde PC i router, ale ne jejich nasdílené disky/adresáře. Když zadám adresu ručně, zahlásí to "Map Drive failed.".
Total Commander/CE by měl také umět procházet sítí.
Zda by přímo ze síťového disku (\\server\data\neco.mp3) dokázal Media Player nebo Core Player přehrávat muziku moc netuším. :)