Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Holux GR-230

Mr.Neo (15)|6.5.2006 20:16
zdravim vsechny, nejak jsem narychlo prolejzal konference. Jen takovy maly dotaz, mam moznost koupit Holux GR-230 za cenu kolem 2000 novy se zarukou. Rad bych nejakou zakladni GPS navigaci do auta na vylety do prirody pripadne na nejaou tu dovolenou. Jake mate zkusenosti (aby se neztracely statelity, nebylo prilis pomale a nepresne). Dekuji moc
beecher (9270)|6.5.2006 20:34
Pokud je to opravdu GR-230, tak to je uz dost zastarale (SiRF II chipset).
Doporucuji, pokud chcete usetrit Nokii LD-W3 (SiRF III).
Mr.Neo (15)|7.5.2006 10:41
Dekuji za odpoved, ted jsem na nej koukal a docela me prekvapila cena ktera se pohybuje na hranici 2500 coz se mi zda velmi slusne. A s timto zarizenim jsou jake zkusenosti? V porovnani s ostanimi GPS s timto novym chipsetem....

S tim ze bych mel jeste jeden dotaz, existuje nejaky software ktery funguje spolecne s mapou a zaznamenava npr prumerne rychlosti, dobu jizdy atd? Dekuji
beecher (9270)|7.5.2006 11:04
Je tu o te Nokiacke GPSce diskuze... Par lidicek ji jiz ma...

GPSDash2, napr... Otazkou ale je, co to je mapa... Normalni naskenovana mapa a nebo navigace (ala TomTom)...
Mr.Neo (15)|7.5.2006 16:44
Myslel jsem npr s TomTomem nebo s jinakou GPS navigacni mmapu dokaze zaznamenavat prumerny rychlost, max rychlost, vypocitavat npr spotrebu auta (pri zadanych prumer spotrebach atd. atd) proste neco jako nahrada palubniho pocitace v aute.
martinhamr_ce4you (486)|11.5.2006 08:59
Tento Holux jsem měl a nějaké mluvení o špatném příjmu nelze akceptovat.Pokud budete požadovat od GPS normální službu,tak je to plně dostačující,a vše ostatní jsou vyhozené peníze!
beecher (9270)|11.5.2006 10:31
Aha, a to nebudou vyhozene penize, kdyz to nebude prijimat signal zrovna tam, kde potrebuji a SiRF III ano? A ta Nokiacka GPSka je vazne za hubicku, u Eurotelu za 2300,- Kc s DPH.