Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 9100 - odpojení po odeslání MMS / GPRS

fairborn (3)|6.5.2006 09:47
Zdravim, podle navodu na eurotelích www jsem si nastavil mms na svém Qtek9100 - odesílání mms běhá, ale ikonka opřipojení ke GPRS zůstane aktivní i po odeslání (a doručení) a stále píše připojeno. Kde je chyba?
overgrounder (176)|6.5.2006 09:56
stiskni cervene tlacitko telefonu,ono se to odpoji.
fairborn (3)|6.5.2006 10:03
[QUOTE="overgrounder"]stiskni cervene tlacitko telefonu,ono se to odpoji.[/QUOTE]

Nemělo by se to odpojit v případě MMS automaticky? Přijde mi to docela divné odpojovat to ručně po každém odeslání (ne že bych mms využíval, ale zkusil jsem to nastavit a na tenhle problém narazil) - pro lidičky bez nonstop dat gprs je to docela záhul, když zapomenou zmáčknout "červené tlačítko".
Viktor Čistič (117)|6.5.2006 16:03
Divný to je, to máš pravdu, ale je to prostě tak :?
ElSoft (1244)|6.5.2006 16:10
mě to přijde v pořádku, co když budeš chtít v zápětí poslat další, musel by ses znovu připojovat a to jsou další data:$: naproti tomu když ti tam visí GPRS připojení tak to nic nestojí
Losos_ce4you (1147)|6.5.2006 16:12
[QUOTE="fairborn"][QUOTE="overgrounder"]stiskni cervene tlacitko telefonu,ono se to odpoji.[/QUOTE]

Nemělo by se to odpojit v případě MMS automaticky? Přijde mi to docela divné odpojovat to ručně po každém odeslání (ne že bych mms využíval, ale zkusil jsem to nastavit a na tenhle problém narazil) - pro lidičky bez nonstop dat gprs je to docela záhul, když zapomenou zmáčknout "červené tlačítko".[/QUOTE]
1. u MMS se nepocitaji prenesena data - pouze pocet zprav
2. pripojene gprs nic "nezere" , takze je fuk zda je ikonka spojena ci ne , zalezi na prenosu dat - programku ktery gprs vyuziva .... takze dokud nebudes browsit , chatovat ci stahovat postu tak si gprs nic neuctuje at je spojene ci nikoli ...
Miloš Strouhal (3997)|6.5.2006 17:31
Koukni se do obsahu Extended ROM sveho zarizeni. Pokud jej tam nemas, dej si tam cab jez se jmenuje MMSAutoDisconnect.cab. Tento cab najdes v kazde Exteded ROM HTC Universala, nam se to totiz u Universala po odeslani i prijeti normalne automaticky odpojuje.
Suoraj (704)|6.5.2006 17:45
on se ale nepta jak to ma polonotebook "Universal" . Kvuli tomu aby to vyřešil si přeci nebude pořižovat jine zarízení tak nemachruj a dej mu ten cab at to zkusi.:D
sorX (120)|6.5.2006 18:10
Je pravda ze ten .cab na odpojeni GPRS po odeslani MMS je i u EXTrom, ktera je v rade romek pro Vario, ale treba u me na to nema vubec tento .cab vliv.
Miloš Strouhal (3997)|6.5.2006 18:14
2 suoraj…Jedinej kdo tady machruje jses ty, ty chytroline.. Nevsiml jsem si, ze by tu nekdo radil zakoupeni noveho zarizeni, ty snad ano? A cab mu sem asi tezko upnu, kdyz pisu z Nokie 9500 a litam po nakupech.. Misto hloupych poznamek ktere tu nikomu nepomuzou by jsi ten cab z xda-devu mohl stahnout sam..
fairborn (3)|6.5.2006 18:14
Jak se k tomu souboru dostanu? Kde ho najdu? Můžete ho kdyžtak někdo poslat?
Miloš Strouhal (3997)|6.5.2006 18:23
U Universala kde je ten cab standartni soucasti Extended ROM to skutecne pomaha. Vzdy po odeslani i prijeti MMS se to normalne odpoji. Pokud bych mohl, dal bych jej sem, ale ted bohuzel nemohu, nemam u sebe ani notebook, ani Uniho..