Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TT5+MDAc+

Josef57 (35)|6.5.2006 08:46
S TT5 a MDAc jsem spokojen mnoho měsíců, zjistil jsem však, že když nastavím v MDAc "mód letadlo"a spustím TT5, pak nenajdu GPS (hlášení chybí zařízení GPS v TT5). Myslel jsem si, že je problém v GPS nebo BT, jsou však jiné software pro GPS (VisualGPS), kde tato kombinace funguje bez problémů.
Mám totiž dvě SIM karty na jedno číslo od T-mobile a během navigace bych někdy rád použil tu druhou SIM na obyčejný mobil pro telefonování. MDAc by byl jen na navigaci.
Díky za radu nebo názor, pokud se s tímto někdo již také setkal.
MLB (105)|6.5.2006 10:15
Pokud nechceš aby Tě "otravoval" telefon a máš zapnutý mód letadlo, tak si v tomto módu zapni BT. Navigace funguje a telefon je vypnutý. :D
Josef57 (35)|10.5.2006 22:34
[QUOTE="MLB"]Pokud nechceš aby Tě "otravoval" telefon a máš zapnutý mód letadlo, tak si v tomto módu zapni BT. Navigace funguje a telefon je vypnutý. :D [/QUOTE]

Díky za radu, ale vím že "mod letadlo" vypíná i BT. TT5 má ale dobrou vlastnost, že BT zapíná aspoň na mém MDAc automaticky. Ale pokud se i na toto nespolehnu a BT zapnu ručně, výsledek je stejný. Zkrátka jako by BT v modu letadlo nefungoval, ale jen v TT5. V jiných softwarech, tak jak jsem uvedl dříve pracuje bez problémů :(