Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Je rozdil v umístění mini USB konektoru u MDAc a MDAcII ?

karlitos_ce4you (43)|5.5.2006 14:49
Prosil bych o pomoc nejakeho znalce MDA compactu - mam na mysli prave jednicku ne dvojku. Sam mam Compacta II a na nemecke eBay sem si k nemu koupil "dokovaci stanicik" - v popisu zbozi bylo napsano ze je urceno pro Vario a Compact. No a kdaz mi to postou prislo ,tak koukam ze ten stojanek ma zastrcku do toho miniUSB konektoru pekne vprostredku a muj Compact II ma zdiru na USB trochu vic doleva - tudiz to k sobe nepasant :((
Prodejce se mi snazi namluvit ze zbozi je urceno pouze pro MDA Compact a ne pro dvojku a tudiz ze je to muj omyl ze to nestoji v popisu blablabla .... :dead:
Samozrejme sem se dival na internet , ale nejsem si 100procentne jisty , jak je to s tim USBckem u jednicky? Je uprostred a nebo take vic ke strane. Protoze pokud vim a co sem se dival , tak oba typy maji snad indetickou stavbu (az na procesor a Soft.) :?:
Dikas predem za odpovedi
lk_ce4you (0)|5.5.2006 14:59
Prave som premeral moj MDA Compact I:

18mm zlava
32mm sprava

Obidva rozmery ku krajom USB rozhrania.
ElSoft (1244)|5.5.2006 15:01
zde můžeš najít i foto
beecher (9270)|5.5.2006 15:47
1. Zmenil bych tomu trochu nazev threadu. Mezi USB porty nebude moc rozdil... ;) Spise umistenim a to jeste kdo vi, viz
2. Compact II je po strance obalu by melo byt uplne stejne zarizeni jako Compact I, ne?
karlitos_ce4you (43)|5.5.2006 18:14
Tak mnohokrat dekuju , ja sem se na ty obrazky samozrejme dival , ale chtel sem si byt jisty. Takze prodejce vykada nesmysly a pekne me woblozili !!! :mad: No bud jim to poslu zpatky , ale to mam postovny v haji a nebo DoDo , spis to vydim na druhou variantu ...
Jsou ke koupeni vubec nejake dokovaci kolebky pro MDAc v Cechach?
Surgical (2364)|5.5.2006 18:54
Treba tady .
Je fakt, ze jsem kolebku od firmy Adapt pro muj strojek nasel na www.gsmobil.cz za 450 Kc s DPH, ale kolebku pro MDAc jsem tam nikde nevidel...