Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomóóóc !!!???

ipf (2136)|5.5.2006 08:33
Ano, takhle stručně dokáže spousta zde přítomných formulovat svůj problém. Ti odvážnější jdou ještě dál: Jakou kartu? Jaké PDA? Nevidím GPS?
Na podobné dotazy je těžké odpovídat z domova, někdy je problém banální, ale jinde, než ho tázající hledá. A pak se zákonitě i jinde hledá odpověď.
Pro tyto a další dotazy, problémy a další jsem před dvěma roky uspořádal první setkání přátel ce4you, na které jsem šel hlavně proto, že něco okoukám, něco se dozvím, něco objevím a uvidím i jiná zařízení, než mé tehdejší MDA 1. Odpoledne mne nezklamalo, akorát jsem zjistil, že bylo strašně krátké. A tak jsem uspořádal první třídenní sraz a pak další a další. Nejsou ale jen pro pár vyvolených, jsou hlavně pro vás nováčky či nerozhodnuté čekatelé na PDA. Nikde jinde neuvidíte v plném provozu tolik cihel, softu a příslušenství, nikde jinde vám zkušenější nenabídnou tolik svého volného času a zkušeností. Nikde jinde si nebudete moci vyzkoušet vše do vlastních rukou.
Další sraz se koná již za 4 týdny. Volných míst je dost a investována tisícovka se v případě rozhodování nad koupí PDA, softu
či příslušenství za několikanásobně vyšší cenu určitě vyplatí.
Zdenek Malinsky (9781)|5.5.2006 12:06
Mě zaráží, jak se někomu může zdát cca 1.000 Kč hodně za 2 noclehy a 6 jídel. Někde na školeních platím 600-700 Kč za noc+snídani, takže zde je to za hubičku.:yes: Navíc získané informace jsou vlastně zdarma.
beecher (9270)|10.5.2006 11:01
Ja tady nerozumim hodne vecim... :oops:
flashman (1366)|12.6.2006 16:12
no jestli Beecher nerozumí hodně vecem, tak já a spousta dalších nerozumíme ničemu;)
Docent (1234)|13.6.2006 00:16
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Mě zaráží, jak se někomu může zdát cca 1.000 Kč hodně za 2 noclehy a 6 jídel. Někde na školeních platím 600-700 Kč za noc+snídani, takže zde je to za hubičku.:yes: Navíc získané informace jsou vlastně zdarma. [/QUOTE]
Ta cena rozhodně není tak strašná, ale já jsem třeba posledních pár let zvyklý z různých školení a podobných akcí na jednolůžkový pokoj... V několikalůžkovém pokoji jsem byl naposled v r. 1992 v Rožnově pod Radhoštěm a vůbec jsem se nevyspal, protože tam celou noc někdo strašně mlaskal... :oops: :evil: ;) .
selskyrozum (49)|13.6.2006 08:23
Za úplně d.....í považuji Váš název subjektu příspěvku - je jako by jste se topil:oops:
neooo666 (243)|13.6.2006 08:44
Možná by nebylo od věci přečíst si i první příspěvek :D
ipf (2136)|13.6.2006 08:58
Koukám, že se nám zajímavě rozjíždí tato diskuze, takže:
1. název diskuze přesně odráží můj první příspěvek
2. není problém mít samostatný pokoj, stačí si o něj říct, volného místa bylo v Mariadole dost
3. další sraz bude na zlomu října - listopadu
Tím, mám pocit, jsme vyčerpali obsah této diskuze a tak ji zamknu.
dort (1212)|13.6.2006 09:13
no, řekl bych že ani zdaleka ne, neb drtivá většina má pocit, že srazy ( ať víkendové nebo pražské ) jsou jen pro "VYVOLENÉ"

no a pokud si to přečtou alespoň 100x, tak by jim to mohlo i dojít, že jsou pro všechny a upřímně ( byť se účastním jen pražských srazů ), tak musím uznat, že mi to vždy něco dalo ;) a hodně pomohlo!

flashman (1366)|13.6.2006 09:18
taky mám ten pocit, že je to jenom pro "vyvolené"
EDIT: Ani si nedovedu dost dobře představit, jak to tam vypadá
dort (1212)|13.6.2006 09:33
tak si projdi staré diskuze a plus je tu jeden tu několik článků o srazech ( víkendových )

jinak ty pražské jsou o dobrém jídle, nějakém pití ( dle volby ) a hlavně o PDA :-) ono to člověka vždy nakopne co by mohl ještě vytěžit z té "krabičky", kterou si původně koupil jen kvůli organizaci času ( jako v mém případě ) aby zapípala a ukázala co je potřeba udělat :D
Pinochio (424)|10.9.2006 14:28
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]taky mám ten pocit, že je to jenom pro "vyvolené"
EDIT: Ani si nedovedu dost dobře představit, jak to tam vypadá[/QUOTE]
Tak přesně takovéhle pocity jsem měl, když sem cca před dvěma roky odjížděl na můj první (2. oficiální sraz ce4you). Někdo mě vyzvedne před školou a pojedeme někam do Krkonoš. Ale co tam? Cestou se ti zatím neznámí lidé povídali o něčem čemu jsem nerozuměl, tak jsem spal. Po příjezdu do Malé Úpy jsme se seznámili a večer už jsme se bavili. Víkend jsem si vždy představoval jako nějaký výlet, ale ne, takové srazy ce4you nejsou. Jsou především o setkání s lidmi se společnými zájmy.
V pátek večer se koná vždy "seznamovací" večírek, což není nic jiného než večerní posezení za jediným účelem, seznámení členů a rozmrazení "ledů" mezi novými členy.
Témata jsou hlavně cihly, gps, ženy, pití, prostě vše co nás zajímá.
Ad jednolůžkové pokoje: pokud se ozveš včas není problém.
Jediné co je možná na škodu sou společné sociální zařízení, ale ten víkend se dá vydržet.
ipf (2136)|10.9.2006 16:37
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]taky mám ten pocit, že je to jenom pro "vyvolené"... [/QUOTE]
Samozřejmě, že jsou jen pro vyvolené a když si přečteš pár diskuzí k pořádání srazů a nějaký ten článek o průběhu srazu, možná zjistíš, že být "nevyvolený" je synonymum hnedle pro několik výrazů:
- líný zvednout zadek od počítadla a vyrazit mezi lidi,
- škudlil, alias kolenovrt,
- a další, nakolik se kdo cítí dotčený a uražený.
flashman (1366)|10.9.2006 16:46
to jsem psal dne: 13. červena 2006
Od té doby jsem se tu na ce4you trochu rozkoukal ;)
Pinochio (424)|12.9.2006 16:30
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]to jsem psal dne: 13. červena 2006
Od té doby jsem se tu na ce4you trochu rozkoukal ;) [/QUOTE]
Takže iPfe, máme tady prvího hlásícího se účastníka srazu, stává se jím Johnnnnnnnnnny ;) .
To Johnnnnnnnnnny: Ať tě ani nenapadne nejet ať je kdekoliv a kdykoliv ;).
flashman (1366)|13.9.2006 21:02
no právě sem "change into the brick", takže jestli se mi chcete vysmát, tak klíďo přídu :D . Jinak až bude cihla a čas, tak na 100% přídu
ipf (2136)|13.9.2006 23:33
I vzhledem k tomu, že nevím, co to meleš (spíkovat mne moc nenaučili ;) ), klidně přijď, nikdo se ti smát nebude (a jestli jo, tak mu dá Petr deflautně přes hubu :D ).
Jinak sraz se chystá, během října v Úpě, ale momentálně se o mne zajímá berňák, takže musím nejprv zdárně proplout kontrolou (a pak už to jen bude záviset na náladě soudkyně ;) ).
Chuck (284)|14.9.2006 00:23
No jestli to s Ipfem nedopadne a soudkyně bude mít blbou náladu budeme mu muset věnovat tichou vzpomínku a rozlosovat se jak ho budeme chodit navštěvovat :D Jinak do hor se jako vždy těším :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|14.9.2006 18:23
Myslíš Paroubkův koncentrák pro podnikatalele místo studentských kolejích na Strahově? Už se učím péct pilníkovou báboffku.
ipf (2136)|21.9.2006 12:45
Tak a další sraz je na světě. Koná se 20. - 22. října v Malé Úpě a všichni jste vyvoleni se zúčastnit.
pool100 (15)|4.10.2006 13:56
Myslim ze ti penize vyhodene na sraz to stoji za to...