Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

QTEK9100-dva zacatecnicke problemy

hauler (3)|5.5.2006 02:49
na sve dva problemy jsem nenasel zatim v diskuzich odpoved, takze zakladam tema..sorry

problem jedna
v pripade ze se pripojim k GPRS, tak po ukonceni relace (stahnuti posty nebo navsteva www stranek ) mi zustane GPRS pripojene. Jak se odpojim? jediny co funguje, tak je bud se na chvily propojit s ActivSyn nebo probehnout settings pro pripojeni. Podotykam ze nemam data bez limitu

problem dve
stahnul a nainstaloval jsem si freeware kalkulacku (RayRPN). protoze se mi ale nelibila, tak jsem ji zase odinstaloval. Z nabidky pro instal/uninstal sice zmizela, ale v Qteku strasi dal a zcela funkcni. Jak se ji zbavit??

problem dve a pul
jak se v WM 5.0 ukoncuji aplikace?? Ve starsim OS se to dalo zavrit v bezicich programech..tady jsem nic takoveho nenasel

diky
Viktor Čistič (117)|5.5.2006 09:12
ad 1) S touto starsi verzi ROM musis pro ukonceni spojeni trochu dele na obrazovce today podrzet tlacitko "ceveny telefon".V te dalsi verzi ROM uz staci tapnout na ikonku spojeni v horni liste a stisknout "odpojit"

ad 2) To je problem,ktery jsem taky nevyresil.Zkus to spis odinstalovat pres ActiveSync z nabidky Remove Programs,ale stejne pochybuju...Ja ty programy proste natvrdo mazal.

ad 3) Krizek v pravem hornim rohu aplikace vetsinou pouze minimalizuje.Jinak bez do Settings-System-Memory-Running Programs a tam je muzes ukoncit.
Ludek Richter (67)|5.5.2006 10:10
Pro vetsinu puvodnich aplikaci (Excel, Word, PP, Průzkumník, ...) funguje jednoduše CTRL + Q :D
hauler (3)|5.5.2006 11:28
[QUOTE]ad 1) S touto starsi verzi ROM musis pro ukonceni spojeni trochu dele na obrazovce today podrzet tlacitko "ceveny telefon".V te dalsi verzi ROM uz staci tapnout na ikonku spojeni v horni liste a stisknout "odpojit"[/QUOTE]

kterou Rom tedy doporučuješ? To zase o všechno přijdu, že?

[QUOTE]ad 2) To je problem,ktery jsem taky nevyresil.Zkus to spis odinstalovat pres ActiveSync z nabidky Remove Programs,ale stejne pochybuju...Ja ty programy proste natvrdo mazal.[/QUOTE]

ono to nešlo ani smazat, protože to furt běželo na pozadí. Uninstaloval jsem to pomocí ActivSync, ale k ničemu to nebylo. Jen to zmizelo z možností uninstalovat. Teď už je to smazaný, jen to pořád zůstává (ale neaktivní) v nabídce start

[QUOTE]ad 3) Krizek v pravem hornim rohu aplikace vetsinou pouze minimalizuje.Jinak bez do Settings-System-Memory-Running Programs a tam je muzes ukoncit.[/QUOTE]

Dá se to nějak nadefinovat třeba pod tlačítko?? Pořád listovat v setinngs-memory-running proceses mě nebaví.... To s tím CONTROL Q je vtip ?? já teda na klávesnici CONTROL nenašel

mockrát díky... je to malý krůček pro lidstvo ale velký pro mě
Saman_ce4you (1451)|5.5.2006 15:14
1) Abys mel tlacitko v disconnet v GPRS bubline staci v registrech zmenit HKLM\ControlPanel\Phone\Flags2=8

3) Pouzij nejaky task manager co ti zmeni chovani krizku, je toho tady o tom dost..
hauler (3)|5.5.2006 15:25
díky..
bohužel na to asi nestačím..
Zdenek Malinsky (9781)|5.5.2006 15:32
No tak to chce navštívit nějaký sraz. Nejbližší bude 20. května v Praze a 2.-4. června v Mariadolu.
jindrapro (81)|7.5.2006 13:51
Pro ukonceni aplikaci doporucuji utilitku magic button, kterou najdes zde v sekci freeware, nahore se ti objevi ikony toho co mas spustene a kdyz je chvilku pridrzis, objevi se tri nabidky, prvni to zavre, prostredni nevim co je a posledni znamena, ze tento proces magic button ignoruje. Napr telefon je porad spusteny, nejde zavrit a tim, ze zasktrnes tu treti nabidku tak to ignoruje a nezobrazuje se tam. Jinak jeste vychytavka je, ze kdyz podrzis stylius v pravem hornim rohu, tak vlastne schovavas magic button na pozadi, kdyz podrziz znava tak se zase zobrazi ikony spustenych programku. Pak je nahore jeste takovy domecek a na ten kdyz kliknes, dostanes se vzdy na uvodni plochu. Magic button staci nainstalovat, myslim, ze se ionstaluje do slozky windows, tam vytvorit zastupce a toho nakopirovat do slozky windows/po spusteni a spusti se to vzdy i po soft resetu. To GPRS se u varia s rom od t-mobilu prerusi zmacknutim cerveneho sluchatka. Perfektni program pro spravu GPRS je SPB GPRS monitor, kterou T-mobile dodava v baleni VARIA a je to i cesky. Pak mas nahore u hodin ikonu, na kterou po kliknuti vidis jestli jsi pripojen, poprtipade se muzes odpojit. Dulezite je nastavit u teto aplikace v zalozce sledovat pripojeni to pripojeni, ktere pouzivas. Dela to hezke grafy a souhrny za urcite obdobi.