Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 16 z 16 PrvníPrvní ... 6141516
Zobrazené výsledky: 226 až 228 z 228

Téma: Oficiální hromadná stížnost na Acer kvůli odpojování bluetooth u n50

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Já už mám dávno Looxe, takže peníze půjdou na LCD monitor
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Abych byl stručný:
    srpen 2006: zakoupení pda acer n50
    srpen 2006 - září 2007: i přes časté používání přístroje podle mě až příliš uznaných reklamací, většinou řešených výměnou zákl. desky (2x problém s displejem, 2x s výstupem na sluchátka)
    září 2007: další reklamace nefunkčního výstupu na sluchátka spolu s žádostí o odstopení do kupní smlouvy vzhledem k velkému počtu reklamací
    říjen 2007: reklamace zamítnuta (mechanické poškození, přitom předtím 2x prakticky stejné obtíže a to uznali), oprava v rámci dobrých vztahů zdarma
    říjen 2007 - hned po převzetí přístroje jsem zjistil nefunkční hlavní reproduktor, další reklamace s žádostí o odstopení do kupní smlouvy
    listopad 2007 - přišla mi sms že zařízeí opravili a posílají mi domů
    hned jsem telefonoval na infolinku, po dlouhém hledání mi operátor řekl, že technik pravděpodobně přehlédl žádost o odstoupení od kupní smlouvy.
    listopad 2007 - na radu technika jsem zařízení převzal ale okamžitě poslal do servisu jako novou reklamaci.
    Pak už vše šlo dobře - omnluvný e-mail s nabídkou náhradního zařízení, to jsem odmítl, cca za týden mi domů přišel dopis pro prodejce, aby mi vrátil peníze. teď už je záležitost u prodejce a očekávám brzy peníze, abych něco přidal a koupil si něco, co nebudu tak často muset reklamovat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Škoda, že toto téma je již delší dobu mrtvé. Mám starší, vlastně starý n30, který jsem do léta 2008 používat v autě jako navigaci. S externím GPS modulem Nokia LD-3W, iGO i TomTomem mě slušně povozil po Evropě a nikdy neblbnul. Když už, HR a natáhnout z karty zálohu.
    A jeden den - nic, iGO naskočilo i s detekcí GPS signálu a ten se za chvíli ztratil. Přeinstalovával jsem to, rušil párování a pod. a nic. Sváděl jsem to na ten LD-3W. Koupil jsem EVOLVE touchTRAXX a tím taky prd. Dokonce jsem ho reklamoval. Toho touchTRAXXE.
    Kdybych používal TomToma, tak bych byl asi klidnější, protože ten snad drží, ale novej TT7 se mi do toho ACERa nevleze (2003SE ho asi nepoberou, chce WM5 nebo vyšší). A iGO si neudrží BT kontakt s modulem. Takže mám těžítko.
    A řešení nenacházím. Co mi ale zůstává záhadou, že to možná půldruhýho roku fungovalo SPOLEHLIVÉ! A pak z ničeho nic, cesta 100 kiláků v poho a před cílem najednou bez spojení.
    Zkoušel jsem nové softy, dokonce jsem do něj narval soft z n35, ale ten nemá BT :-)

Strana 16 z 16 PrvníPrvní ... 6141516

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-10-2007, 22:46
  2. FSC Loox n560, co nikde nenajdete aneb moje stížnost na FS
    Od enda v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-08-2007, 16:02
  3. Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 05-09-2006, 14:17
  4. Zpomalení kvuli SD