Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 15 z 16 PrvníPrvní ... 513141516 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 211 až 225 z 228

Téma: Oficiální hromadná stížnost na Acer kvůli odpojování bluetooth u n50

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Mohl bys dát prosím odkaz?Rád bych si to přečetl "na vlastní bulvy"
    Díky
    (p.s. jak tak koukám na datum,jestli je to aprílový žertík,tak je hooodně nepovedený )

EDIT (CommanderZ): Ale mackal
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Hele, víte o tom, že se to stává i s N30? Nejsem sám, že ne?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Tak byl to s tou n50kou jen žert, nebo to byl fakt? teď už to můžete říct. Dělám si zálusk na c530, tak by to bylo fajn: )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od speed-komi
    Tak byl to s tou n50kou jen žert, nebo to byl fakt? teď už to můžete říct. Dělám si zálusk na c530, tak by to bylo fajn: )
    No zálusk sice můžete mít, ale to datum, to datum ....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Takže moje n50 je po druhé reklamaci, zatim jsem BT nevyzkoušel, momentálně nemám kde, ale sd karty pořád čte špatně. co s ním? dneska mi přišel z servisu. Mám kontaktovat eshop, v kterém jsem ho koupil, nebo rovnou servis? Asi chci prachy, protože tohle je o nervy.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Normálně bych ti poradil ať se obrátíš rovnou na servis,ale vzhledem k okolnostem bych šel radši do obchodu.Mají na to 30 dní a je tedy větší šance,že to nestihnou.A Acer zase bude o pár tisícovek chudší

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

O to, že to nestihnou bych se nebál. Acer se neskutečně polepšil - vyřízení poslední reklamace trvalo týden i s ppl a víkendem. Ale po třetí reklamaci by mi už měli vrátit peníze, ne? nebo i teď, když to vrátili neopravené? resp. stále s neopravitelnym BT.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

A neví už náhodou někdo čím to je že se Bluetooth pořád odpojuje?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

prostě chybnym strojem. nedokáží to opravit ani oni, tak nemá cenu, abysme se do toho pouštěli my.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Taky bohužel jedu v druhém kole reklamace tohoto...tak držte palce!!!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Tady je výsledek mého reklamačního snažení...jen vynechávám osobní údaje
    --------------------------------------------------------------------------------
    From: @ahmobile.cz]
    Sent: Friday, August 10, 2007 1:40 PM
    To:
    Subject: Vyjádření servisu Acer k třetí reklamaci téže závady

Dobrý den,

po projednání celé záležitosti se zástupcem společnosti Acer servis Brno a s našim právním zástupcem jsem byl opět ujištěn v tom, že my jakožto prodejce zařízení Acer nemůžeme přistoupit na žádost o odstoupení od kupní smlouvy bez toho, abychom to měli písemně podloženo vyjádřením autorizovaného servisního centra společnosti Acer Czech Republic s.r.o.. V příloze Vám zasílám jejich vyjádření ke třetí reklamaci, kterou tentokrát neuznali za oprávněnou, první dvě uznali za oprávněné a vyměnily pokaždé základní desku zařízení za novou. Bylo mi řečeno, že posudek soudního znalce si klidně můžete nechat udělat, ovšem to nic nemění na faktu, že Vám reklamaci závady my jako prodejce nemůžeme uznat, pokud to nebudeme mít podložené vyjádřením autorizovaného servisu. Jediné co pro Vás v tuto chvíli můžeme udělat je zařízení zabalit a zaslat zpět do Acer servisu s žádostí o opravu, resp. s žádostí o odstoupení od kupní smlouvy z důvodu čtvrté reklamace téže závady a uvidíme jak se k tomu postaví. Jinak zařízení je zde připraveno k vyzvednutí v případě Vašeho zájmu.

S pozdravem

AH Mobile s.r.o.

moje odpověď:

Nevím,co Vám mám napsat...je přeci absurdní dvakrát po sobě závadu uznat a po třetí...aniž bych měl přístroj v ruce-tak tu závadu neuznat.Po pravdě řečeno,mě vyjádření vašeho právního zástupce /asi se mám zaleknout/ moc nezajímá a ani já nejsem v žádném právním vztahu s nějakým vaším dodavatelem,popř.autorizovaným servisem.Ať si váš právník nastuduje OZ.Opravdu to má u nás redakce Černých ovcí tento postup vyřizování reklamací nastudovaný dost podrobně.
    Co se týče dalšího postupu...pošlete to po čtvrté...a něco se bude dít.
    Jen aby se neztratila podstata tohoto sporu.Já jsem u AH mobile koupil zařízení,které /to ani pan Strouhal nezpochybňuje/ vykazuje i po třech opravách stále stejnou vadu /tak jako celá výrobní serie tohoto přístroje/.Je pouze na prodejci jak se k vyřízení reklamace postaví,ale i ponese sám prodejce odpovědnost ze svého, případně nezákoného postupu vůči zákazníku.
    S pozdravem ....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Zdravím, tak pokud by to někoho zajímalo-dneškem byla záležitost ukončena:yes:
    Pro ty co jsou postiženi podobným problémem, zde je stručný přehled událostí:
    1.rvní reklamace-uznána-výměna základní desky
    2.:druhá reklamace-uznána-výměna základní desky
    3.:třetí reklamace-závada se neprojevila
    4.:spor s prodejcem viz. výše /nakonec dohoda na poslání na čtvrtou reklamaci/
    5.:zvláštní dopis od Aceru, ve kterém vyjadřují lítost nad tím, že jsem jediný o kom slyšeli, že má takové problémy a v rámci dobrých vztahů mě nabídli výměnu za N310
    6.:výměnu jsem poměrně zdvořilým dopisem, ve kterém jsem poukázal na nevyváženost tech.parametrů, odmítl
    7.:následoval dopis Aceru, ve kterém mě sdělili, že vůbec nemám nárok na záruční opravu, protože podle nich je výrobek koupen na fakturu na právnickou osobu /k tomu jim stačilo to, že v dodací adrese byl uveden podnik, místo "obyčejné adresy"/proč to tedy dvakrát opravovali zůstává záhadou :?:
    8.pět ve spolupráci s prodejcem následovala již poněkud méně zdvořilá odpověď
    9.:19.9. 2007 tj. cca po 3,5 měsíční anabázi došla od Aceru odpověď, že z důvodů čtvrté reklamace mám nárok na vrácení peněz

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tak se taky přidávám. Po dlouhé, předlouhé anabázi jsem konečně Acer uotravovala xmrti a dal mi dobropis, takže dostanu zpátky peníze a budu je moct použít na něco účelnějšího

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Gratuluji:yes: :yes: :yes: ....hlavně proto,že vím o čem to je...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Áno, já jsem taky tak dopadl. Potvrzení mi acer vystavil už asi tak před měsícem, ale až dnes mi eshop, ve kterém jsem ho pořídil, napsal, že posílá peníze na účet. Takže super. Co si koupíte? já půjdu asi do e-tenu m700. Někdo si na tuto značku stěžuje, ale já si myslím, že jsem zvyklej na 'kompilkovanější' přístroje - n50ka zrovna smetánka nebyla.

Strana 15 z 16 PrvníPrvní ... 513141516 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-10-2007, 22:46
  2. FSC Loox n560, co nikde nenajdete aneb moje stížnost na FS
    Od enda v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-08-2007, 16:02
  3. Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 05-09-2006, 14:17
  4. Zpomalení kvuli SD