Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 14 z 16 PrvníPrvní ... 41213141516 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 196 až 210 z 228

Téma: Oficiální hromadná stížnost na Acer kvůli odpojování bluetooth u n50

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Tak ja jsem jim to tam prinesl kompletni, ale rikali, ze jim staci jenom samotny zarizeni. Pro vraceni penez musi bedna s prislusenstvim primo doputovat do Aceru, nebo staci kdyz ji odevzdam na pokladne a oni mi hned vrati penize? NJN, jsem kapku vetsi optimista.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdarec
    tak mi dneska napsali že je vše opravené a PDA mi zasílají zpět. Tak jsem zvědavej. Pepek

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Přesně to mi napsali v úterý a ve středu u mě už byla PPL. Audiovýstup je opraven, ale BT jsem zatím neměl možnost vyzkoušet - telefon mám ukradenej a dnes jsem si zapoměl pda na stole u snídaně (nějak jsem si za těch pár dní odvykl), takže to zkusím až po víkendu.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdarec
    tak mám PDA doma, krom toho že mi ho volepili nějakým papírem s ním údajně nic nedělali, protože je 100% funkční a nic mu není ! To je sakra divný, na protokolu mi napsali, že nabíjení funguje normálně a je v pořádku ! ! ! A to jsem jim k tomu dával dopis se závadama a nabíjení jsem samozřejmě nereklamoval. Nicméně zatím vše chodí, což je divný :O

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

30 dni - to znamena mesic vcetne vikendu, nebo 30 pracovnich dnu bez vikendu?

vpe vpe je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

30 dnu vcetne vikendu :-D

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Tak PDA Acer N50 premium opětovně nechodí a bluetoth padá jak listí. Napsal jsem do Aceru a ani už neodpověděli. Acer prostě už nebrat !

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Tak uz mi to poslali zpatky, ale blbnul displej, a tak jsem jim ho tam zase poslal. Krome toho mi jeste zcorili stylus... Nechapu uplne tu reklamaci. U mobilu musela byt na vymenu nebo vraceni penez 3x za sebou uplne stejna zavada, nebo 5x jakakoliv. Jak je to tady?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Myslím si, že závada se musí projevit stejná 3x a při té třetí požadovat vrácení peněz. Nebo 5x různá.
    Mě se díkybohu podařilo hned při první dosáhnout překročení 30denní lhůtu na vyřízení reklamace. Takže už mám penízky doma a nového looxika.
    Acer mi přišel vcelku jako dobré PDA za rozumnou cenu, ale kvůli závadě s bluetooth jsem ráda, že mám vše vyřízené. Bluetooth je pro mě dost důležitý.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Tak mam dalsi zkusenost s electro worldem :-). PDA se jim sice za 25 dni vratilo z reklamace, tak mi zavolali, ale kdyz jsem ho u pokladny zkousel zapnout, tak blikala obrazovka a nic se nedelo. Melo asi usmazenou desku, nebo co. Kazdopadne ale bylo jeste v horsim stavu, nez to bylo pred reklamaci. Takze electroworldaci udelali reklamaci reklamace a maj na to teoreticky tyden, tak se jenom budu modlit, aby mi to vyslo :-D. Vsem, kteri to reklamuji pres nejaky "kamenny" obchod, bych doporucil, aby si po delsim trvani reklamace pro to chodili az tak 28. den, abyste se vyhli pripadne reklamaci reklamace, jako se to stalo me :-).

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Nedávno jsem dávala Acera na 4. reklamaci... tentokrát už to ani nezkoušeli, jen flashli bios a poslali to zpátky. Reklamovala jsem přes prodejce a ten mi poradil, ať si dojdu do servisu osobně a předvedu tam hysterku, jinak nemám šanci. Fakt mě štvou :

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Na E-W se mi nejvic libi, ze se s tema parchantama z aceru vubec nemusim bavit :-). Ale jinak jestli ti uznali 4 reklamace, tak by ti tedka uz pri paty meli vratit penize, ne?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Nejsem si jistý,ale myslím že toto(5x a dost) provozoval u svých mobilů Siemens,ale před časem vydali prohlášení,kde to zrušili,protože to prý nemá oporu v našem zákoníku...Ale zkus pohledat,třeba se pletu

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Jeste bych se rad na neco zeptal. Me teda tedka prakticky jde o "vteřiny". Kdyz jsem to reklamoval např. 30.4., tak se lhuta zacina pocitat od 1.5.. Kdyz oprava nesmi presahnout delku 30 dnu, tak si pro PDA muzu prijit uz 30.5., nebo az 31.5.? :-)
    PLS hep

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak pánové ted jsem se na jednom zahraničním serveru dočetl, že Acer již v některých zemích EU ( Německo, Holansko, Francie, Rakousko ) přiznal potíže s BT u n50 a příští týden toto bude oznámeno pro celou EU a všechny přístroje bude vyměňovat buďto za jiný typ či vracet peníze

Strana 14 z 16 PrvníPrvní ... 41213141516 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-10-2007, 22:46
  2. FSC Loox n560, co nikde nenajdete aneb moje stížnost na FS
    Od enda v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-08-2007, 16:02
  3. Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 05-09-2006, 14:17
  4. Zpomalení kvuli SD