Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jaky BT GPS modul k AXIMum X51v

Vegan (133)|4.5.2006 12:51
zajimalo by me jaky typ BT modulu by jste doporucili pro axima jedna se mi o spolehlivost/cenu/compatibylitu/vykon takze vlastne vse skloubeno do co nejlepsiho a nejlepsiho zarizeni :D
beecher (9270)|4.5.2006 12:59
Proc mi vase prispevky prijdou jako vtip? :evil:
Vyber BT GPSky se tady resil jiz milionkrat, staci si to projit... :yes:
kobol (12)|4.5.2006 13:00
... a hledat vse o i-TEC BT339
Vegan (133)|4.5.2006 13:18
omlouvam se ze tu prudim jiz s vyresenyma tematama ale vyvoj jde do predu a cist pul roku stare prispevky me prijde neaktualni za tu dobu se mohlo obevyt neco noveho lepsiho napriklad nove cipi jez se do nich montuji a protoze jsem na poslednich 4 strankach v tematech o dellu nic nenasel zalozil jsem nove tema dekuji za pochopeni a pripadne se i omlouvam aleme to prijde logicke

to kobol dik za typ ;) kouknu
beecher (9270)|4.5.2006 13:47
Problem je, ze se asi uz nic lepsiho nez SiRF III cipset neda vymyslet...
Nemluve o tom, ze tady mame specialni kategorii Prislusenstvi pro navigace, kde jak jsem jiz pravil, je tema "Jakou BT GPSku si poridit" rozebrano nekolikrat...
Vegan (133)|4.5.2006 14:12
ok uznavam ze jsem to tam mel projit dukladneji nez jsme prosel avsak jak jsem take uz vycetl ne vzdy BT GPS a BT v PDA spolu komunikuje jak ma a proto sem si rikal ze bych to mohl hodit sem a abych se tim tomuto problemu vyvaroval
beecher (9270)|4.5.2006 14:21
Pokud si clovek koupi asi nejpouzivanejsi BT GPSku (Navilock BT 338/i-Tec BT 339), tak s tim rozhodne nebude mit problem. Sam ji mam, a kdyby s tim neco bylo, dal bych urcite vedet...