Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: Pouzdro na DELL X51v (NEKOZENE)

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

zdravim,

nemate nejaky dobry typ na levne ale kvalitni nekozene pouzdro na axima to orginalni podle toho co jsme ho vydel neni nic moc je to jen pasek vycpane kozenky s prehnutim a zadnou kapsickou a ani prichycenim na pasek
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Co takhle nejdrive zalistovat v diskuzi k Dellum? Narazite na toto. :? :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

ok ale konkretni "nekozene Pouzdro" se tam nidke neprobira jedine na co jsem narazil na jedno pouzdro obednano na zahranicnim webu = tez nic pro me potrebuji nejake konkretni doporuceni na konkretni vyrobek sehnatylny v cr a jelikos se to netyka primo tematu kde koupit prislusenstvy ale spise tematu jake prislusenstvy zalozil jsme vlastni thread BTW: s prominutim remcat umi kazdy konkretni odpoved vsak napsat malokdo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Remcam, protoze se staci podivat po znamych ceskych obchodech (AHMobile, Sunnysoft), jestli neco nemaji...
    Tj. beru diskuzi, na kterou odkazoval, nadrazenou vasemu dotazu s tim, ze si date chvili praci to najit...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Při tom nákupu pouzdra buďte opatrný.
    Já jsem si u Aximcase objednal plastikové pouzdro (Clear Plastic Case for Dell Axim X50(v) and X51(v) with Removable Belt Clip), a ono má na většině rozhodných míst otvory, které nesouhlasí s umístěním slotů pro obě karty, stejně jako zdířek pro sluchátka a pro stylus. Domnívám se, že je to se vší pravděpodobností zapříčeněno tvarovou nekompatibilitou X50v a X51v (pokud budu abstrahovat od možnosti, že jim při výrobě několikrát ujela vrtačka)....

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    Remcam, protoze se staci podivat po znamych ceskych obchodech (AHMobile, Sunnysoft), jestli neco nemaji...
    Tj. beru diskuzi, na kterou odkazoval, nadrazenou vasemu dotazu s tim, ze si date chvili praci to najit...
    presne kvuli prispevku jaky je napriklad pod tim vasim ktery prave cituji jsem si tu praci sice dal ale pochvili to zavrhl abych se vyhl spatne koupi a spise dal prednost osobnim skusenostem ktere nejlepe z nekoho dostanu kdyz zalozim thread kde je vse dulezite uvedeno primo v nazvu muzete byt bez obav diskuzim typu offtopic floadtopic se pokud mozno vyhybam samozrejmne v ramci moznosti a zdraveho rozumu

to paullus ja stejne hledma psise nejake s tvrzene latky a nebo neoprenu ci gumy /kozenky nez primo z tvrde neforemne umele hmoty ale diky za upozorneni

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jedine ne-Sena cases pouzdro (tedy nekozene pouzdro), do ktereho bych byl ochoten zavrit sveho Della, je InnoPocket Magnum Case, protoze to ma klasicke otevirani nahoru, ne do boku jak maji vsechny kovove pouzdra...

BTW V cem je problem poridit kozene pouzdro?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

tohle pouzdro vypada celkem fajnove uvidime zda ho najdu nekde v cr prodavat

jinak problem kozenych pouzder je v tom ze jsou kozene a ja jsem vegan tudis nejim a ani nijak jinak nepouzivam vyrobky zivocisneho puvodu a to naprosto zadne a zadne ktere jsou na nich zalozene tedy alspon se tomu snazim co nejvyce vyhybat

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Paullus
    zapříčeněno tvarovou nekompatibilitou X50v a X51v (pokud budu abstrahovat od možnosti, že jim při výrobě několikrát ujela vrtačka)....
    To spíš ta vrtačka. Při testu jsem měl 50v i 51v a žádných rozdílů jsem si nevšiml.
    Tedy jen 0 a 1 v názvu zařízení. Otvory a sloty byly na stejném místě.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    ... Otvory a sloty byly na stejném místě.
    Tak to jsem asi pechvogel. Reklamovat však do USA nehodlám. Většinou člověk stejně pracuje s odklopeným předním (a současně i horním) krytem, takže nějak nestrádám.
    Spíše jsem jen upozornil na to, s čím člověk při nákupu prostě nepočítá.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To Vegan: To asi tezko sezenete v nejakem ceskem obchode (neznam zadny, ktery by to tady prodaval). To nejaky kolega nebo pribuzny nema platebni kartu, se kterou se da platit pres Inet a koupit si pouzdro na aximcases.com?

Ad kuze: chapu tridni boj, ale myslite, ze ty rostliny to nijak neboli, kdyz je clovek utrhne a sni?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

no sic je to sileny offtopic ale admin snad promine :

a) jde mi o to aby to bylo na fakturu a ja si to mohl hodit do firmy
    b) rostline name centralni ani zebrickovou nervovou soustavu rostliny maji chemicke cesty a ty funguji hodne jinak takze tedy ne rostlinu to neboli

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak napiš nebo zavolej do AH Mobile a domluv se tam. Já takhle kupoval pouzdro a baterku.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ad a) To neni problem, prijde normalni danovy doklad, ktery lze dat do ucetnictvi...
    Ad b)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od beecher
    Ad a) To neni problem, prijde normalni danovy doklad, ktery lze dat do ucetnictvi...
    Právě, že není úplně normální, zejména neobsahuje DPH......

P.S. I když mám pocit, že cizí zboží je i s nemožností odpočtu DPH levnější než české po odpočtu. Takhle mne šokovaly ceny baterií u Aximcase.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dell Axim x51v
    Od MID_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-12-2007, 21:40
  2. DELL x51v a SMS
    Od MilanO_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 25-10-2007, 12:41
  3. Pouzdro Sena Cases pro Dell X50v/X51v
    Od beecher v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 16-05-2006, 05:40
  4. Dell Axim x51 vs. x51v
    Od Big_Mitch v sekci Dell
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 18-04-2006, 12:24
  5. baterka a dell x51v
    Od jacobo v sekci Dell
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-12-2005, 13:34