Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

be-on-road - recenze navigačního software

aladar_ce4you (16)|4.5.2006 10:10
Když jsem si pročítal před psaním této recenze diskuze na téma be-on-road, bylo jasné, že to nebude jednoduchá práce. Jedna skupina uživatelů ho až neuvěřitelným způsobem haněla, druhá zase hájila a snažila se pomoci odstranit chyby, které se v prvních verzích vyskytovaly. Z tohoto boje vznikla fáma o tom že BOR je nepoužitelný zmetek. Snaha výrobce a všech kteří chtěli pomoci vedla k tomu, že be-on-road je nyní funkční, použitelná a hlavně levná navigace, která si najde svoje uživatele...



Přečtěte si celou recenzi
Crusader_ce4you (624)|5.5.2006 08:03
Trošku jsem to zde promazal. V této diskuzi se neporovnávají aplikace. Můžete zde vyjádřit názor k recenzi nebo k samotnému navigačnímu programu. Chcete-li program porovnávat s jiným, založte si jiné vlákno, i když podobných vláken je tu již myslím dost.
Drb (3)|5.5.2006 08:12
Recenze zajímavá, ale osobně mi chybí nějaká podstatnější zmínka o aktualizaci dat, jak mapových, tak POI, adresových atp. K čemu je navigační SW, když nemá dostatečně aktuální data? Podstatnější zmínkou mám na myslis především informaci, ak často, pokud vůbec, je aktualizace k mání, jak probíhá, zda hladce, nebo s potížemi, zda při tom přijdu o uložena data...

Drb :-)
Scatman_ce4you (123)|5.5.2006 08:59
Mě třeba zase udivuje, že se někomu může zdát "zamlžení" obzoru a skrytí vzdálených cest jako příjemná věc.

Nechci tady vychvalovat konkurenci, ale jezdím už nějaký ten pátek s TomTom-em a třeba v noci na okreskách využívám toho, že TT zobrazí silnici po které jedu dostatečně daleko, a to i za zatáčky a za kopce, takže krásně odhadnu, co mě za horizontem a nebo zatáčkou čeká a podle toho přizpůsobím rychlost a styl jízdy... Neříkám, že je to 100%, ale dá se toho vhodně využít.
MLB (105)|5.5.2006 13:43
[QUOTE]Skončila doba mýtů, polopravd a výmyslů. Za cenu 3748.5 Kč s DPH (3150,- Kč bez DPH) stoprocentně neseženete lepší navigaci pro českou republiku[/QUOTE]


Tak tohle není tak úplně pravda. Pocket Navigator 6 je levnější i s Evropou. A zatím stále "nepadá". Pocket Navigator 6
la_da_ce4you (3)|5.5.2006 19:08
Nechápu proč by mělo vadit srovnání s jinými navigacemi. Jak to tak čtu, tak ve všech odpovědích se srovnává. Možná je to právě proto promazáno, protože bylo namazáno. Je mi z toho trochu smutno. Takze abych nebyl smazan tak budu chvalit BE-ON-ROAD. i KDYŽ NEVÍM ZA CO.
Crusader_ce4you (624)|5.5.2006 19:53
[QUOTE="la_da"]Nechápu proč by mělo vadit srovnání s jinými navigacemi. Jak to tak čtu, tak ve všech odpovědích se srovnává. Možná je to právě proto promazáno, protože bylo namazáno. Je mi z toho trochu smutno. Takze abych nebyl smazan tak budu chvalit BE-ON-ROAD. i KDYŽ NEVÍM ZA CO.[/QUOTE]

Nějak vaší narážku nechápu. Myslíte, že jsem byl uplacen Aponií?? Takové narážky si vyprošuji a připadá mi takové osočení z Vaší strany více než neslušné, neřku-li sprosté. Abych Vás uklidnil, sám používám TomTom a jsem plně spokojen. Pokud Vás trápí předchozí příspěvky o kterých tvrdíte, že porovnávají ostatní aplikace, ano máte pravdu, ale každý z těch příspěvků reaguje na některou z částí recenze. Takže příště než napíšete zase podobný blábol si nejdříve ověřte skutečnosti.
Pavel Koza (4761)|5.5.2006 20:13
Pratele. Pokud moderator smazal nektere vase srovnavajici prispevky, neni to ani proto, ze mu Aponia koupila zajezd kolem sveta, ani proto, ze vas nema rad. Smazal je proto, ze se o porovnani jednotlivych programu diskutuje ve foru zvlast pro to vytvorenem (diskuze porovnavajici jednotlive programy jsou totiz casto velmi vasnive a extremne dlouhe, takze ne kazdy ma cas i chut cist diskuzi dlouhou 589 prispevku). Takze v teto diskuzi prosim polemizujte s recenzi (co chybi, co neni zjevna pravda a pod), pokud mate zajem sepsat v cem vsem je be-on-road horsi nez vase oblibena navigace, napiste to do tohoto fora a sem umistete odkaz. Ja vim, neni to dokonale, ale pracuje se na vylepseni diskuzi. Pokud se neprovinite proti pravidlum (vulgarni projev a pod.), tak vam garantuji, ze Vas nazor nikdo mazat nebude.

Dekuji za pochopeni.
aladar_ce4you (16)|5.5.2006 23:04
Hmm ten Pocket Navigator 6 neznám, ale dle webu prodejce bude ostrá verze stát 3.500,- Kč bez DPH. Nicméně jsem jen chtěl napsat, že cena je pro uživatele příjemná. Nic víc, nic míň. Tenhle soft jsem ani neznal a určitě toho bude víc. S navigacemi se teď doslova roztrhl pytel. Co se týká zamlžení obzoru, tak se mi to opravdu zdá příjemné. K dokonalosti je to dovedeno v navigaci iGo, která se teď prý chystá i do Česka. Ale jak jsem psal, všechno je věc osobního pocitu... No a pokud bych příští týden nereagoval na diskuzi, tak je to tím, že budu na Slovensku. Ale zkusím skočit ve Štiavnici do netové kavárny a skouknout to.
Aladar
Peta_ce4you (314)|20.6.2006 20:14
[QUOTE="aladar"]Hmm ten Pocket Navigator 6 neznám, ale dle webu prodejce bude ostrá verze stát 3.500,- Kč bez DPH. Nicméně jsem jen chtěl napsat, že cena je pro uživatele příjemná. Nic víc, nic míň. Tenhle soft jsem ani neznal a určitě toho bude víc. S navigacemi se teď doslova roztrhl pytel. Co se týká zamlžení obzoru, tak se mi to opravdu zdá příjemné. K dokonalosti je to dovedeno v navigaci iGo, která se teď prý chystá i do Česka. Ale jak jsem psal, všechno je věc osobního pocitu... No a pokud bych příští týden nereagoval na diskuzi, tak je to tím, že budu na Slovensku. Ale zkusím skočit ve Štiavnici do netové kavárny a skouknout to.
Aladar[/QUOTE]

a nevite jak to bude s evropou??