Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nákup software pro PPC

váňa (242)|29.9.2003 22:20
Zajímal by mě, zda jde zakoupit zahraniční software někde u nás, myslím mimo Handango a PocketGear. Něco málo jsem našel na CYBEXu, ale software např. od SPB....... :?:
Nukem (41)|30.9.2003 07:54
No na pdaplanet.cz nabizi moznost koupe cehokoliv, co je k dispozici na pocketgear.com. Ovsem jejich kurz pres 80 Kc za $1 (resp. za $6 sw chteli 500 Kc) se mi moc nelibil vzhledem k tomu, ze posilaji vetsinou jen seriova cisla a vlastni sw si kazdy stahne. Ale treba je to normalni, nemam s timhle zkusenosti.
Wuffi (1599)|30.9.2003 10:47
U SunnySoftu si muzete zakoupit vetsinu SW ktery je k mani na Handango a to za celkem slusne ceny - zkuste se na ne obratit.
Pavel Koza (4761)|30.9.2003 11:00
[QUOTE="Nukem"]No na pdaplanet.cz nabizi moznost koupe cehokoliv, co je k dispozici na pocketgear.com. Ovsem jejich kurz pres 80 Kc za $1 (resp. za $6 sw chteli 500 Kc) se mi moc nelibil vzhledem k tomu, ze posilaji vetsinou jen seriova cisla a vlastni sw si kazdy stahne. Ale treba je to normalni, nemam s timhle zkusenosti.[/QUOTE]

Soudit podle software za $6 muze byt trochu osidne:) Verim tomu, ze pokud byste bral soft za $29.95, tak ten pomer bude vyrazne lepsi...
Nukem (41)|30.9.2003 11:36
[QUOTE="Pavel Koza"]Soudit podle software za $6 muze byt trochu osidne:) Verim tomu, ze pokud byste bral soft za $29.95, tak ten pomer bude vyrazne lepsi...[/QUOTE]

I to je mozne. Placenim pres e-kartu bych se ale urcite dostal niz. No stejne jsem podobny soft nasel i ve free verzi ;-)
Pavel Koza (4761)|30.9.2003 11:45
[QUOTE="Nukem"]I to je mozne. Placenim pres e-kartu bych se ale urcite dostal niz. No stejne jsem podobny soft nasel i ve free verzi ;-)[/QUOTE]

Placenim kartou se dostanete presne na cenu, kterou platite. Poplatky bankam jsou soucasti ceny. Nejdou vsak z kapsy obchodnika (ten ma svych 20-30% jistych), ale srazi se ze zisku vyvojare. Nicmene to uz je trochu off-topic:)
windmaster (307)|3.10.2003 16:47
[QUOTE]Soudit podle software za $6 muze byt trochu osidne:) Verim tomu, ze pokud byste bral soft za $29.95, tak ten pomer bude vyrazne lepsi...[/QUOTE]

Mám podobnou zkušenost jako Nukem, na PDA Planet mi nabídli prodej softu v ceně 20EU za 1300 bez daně (cca 1365 s DPH). Takže Pavel má pravdu, kurs se přiměřeně snižuje.:D Problém je v tom, že nejde vždy jednoduše zaplatit do zahraničí platební kartou.