Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: funguje Bluetooth adapter pripojeny pres USB host rozhrani PDAcka ?

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Pokud si koupim Bluetooth adapter s USB pripojenim, bude mi fungovat pokud ho pripojim k PDA pres USB host ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2005

myslím, že ne.. protože do PDA nenarveš ovladače na BT.. ale nevím přesně, já USB host nemám..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Myslim, ze kolega Seba s tim laboroval a myslim ze se to nejak podarilo... Ale k tomu se musi vyjadrit on...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Odskúšané to bolo na FSC N520 a fungovalo to,presný postup je niekde na www.firstloox.org,ja som to skúšal na Loox720 a bez úspechu,myslím,že tam kde je už zabudovaný BT tak to nejde:?

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od oltcit
    Odskúšané to bolo na FSC N520 a fungovalo to,presný postup je niekde na www.firstloox.org,ja som to skúšal na Loox720 a bez úspechu,myslím,že tam kde je už zabudovaný BT tak to nejde:?
    hehe, N520tku mam v planu koupit, tak to by byla dobra zprava, zkusim odkaz diky za odpovedi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Napis, co jsi zjistil. V tom pripade by N 520-ka nemela chybu. I kdyz mi není jasne, jak to muze jit zprovoznit bez prislusneho ovladace.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Ahoj, mám N520 a s bluetooth dongle od MSI funguje bez problémů. Bohužel nemám žádný bluetooth manažer, ale bez problému se lze připojit na internet nebo odeslat z průzkumníka soubor na jiné zařízení ;-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Ano funguje to jen s nekterym dongel klicem - manazera Bt jsem nesehnal ackoliv jsem usilovne shanel - zkusel jsem jich nekolik.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od oltcit
    nemá někdo prosím přesný odkaz, :?: nějak se v těch stránkách nevyznám:sarcastic:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

No já jsem to připojil na Loox 718 a vypadal, že fachá, jen když jsem aktivoval bt, tak nevim, přes kterej to šlo

Podobná témata

1. HDD pres SDIO rozhrani
    Od gabovir007 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-12-2005, 09:43
  2. Bluetooth USB adapter
    Od CarlosL v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 26-05-2005, 07:46
  3. AC adapter vs. Bluetooth
    Od blazek.17 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-02-2004, 09:58