Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problemy s pameti

tazz1 (680)|3.5.2006 06:59
Chtel jsem se zeptat, Vario si samo nekam uklada nejake soubory? Tak nejak si serfuju s tim, ze mam jeste skoro dve mega volnyho prostoru (nechavam si to pro postu) a najednou mi to zacne hlasit, ze nemam misto. Kouknu a fakt, jen 0,4 mega. Cim to je? Stoprocentne vim, ze jsem nic neinstaloval, takze ono samo :) . Slo by tomu nejak zamezit? Nebo co mam smazat, abych se zase dostal na svoji puvodni hodnotu? Vic uz opravdu uvolnit nemuzu a ani na kartu presunout. Vychazim s mistem jen tak tak a ted tohle. Poradi mi nekdo jak na to?
Diky moc predem
V3S (61)|3.5.2006 07:15
No pokud jak dobře čtu serfuješ tak neukládají se ti věci do Temporary Internet Files??.. (pokud si to dobře pamatuju).. tj. prohlídnuté obrázky atd.
tazz1 (680)|3.5.2006 07:19
No je to mozny. Ted jsem zkusil v nastrojich internetu dat "vymazat obsah internetoveho prohlizece" a ejhle skoro 20 mega volnyho prostoru. Koukam jako puk. Nejde nekde nejak zamezit, aby se to neukladalo? Nebo aby se to aspon nejak pravidelne mazalo?
ipf (2136)|3.5.2006 07:59
Zkus hledat v diskuzi ke Qteku 8310, návod na vyčištění paměti a přesunutí souborů z RAM na paměťovou kartu (bohužel píšu z Qteka, takže sem nemůžu vložit přímý odkaz). Postup bude stejný jak pro Qtek, tak pro Vario.
JecminekMaselnik (464)|3.5.2006 08:33
posledni verse minima celkem funguje a umi i nastavit cachovani na kartu, je-li tato dostupna. Osvedcilo se mi to.