Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zmena sposobu notifikacie SMS

yogi123 (13)|2.5.2006 23:36
Presiel som si forum,ale vsetci riesili ine moznosti,ako by vyhovovali mne.
Moj problem..
Nosim qtecka v puzdre na opasku alebo vo vnutornom vrecku kabata.Ked pride SMS zahlasi to mojim zvukom a rozblika LED. To je fajn,ale zaroven to aj rozsvieti display a to je problem.Pokial si ho vysmatram z puzdra alebo vrecka,zakazdym si na displayi nieco postlacam.vacsinou kalendar.Alebo aj ked prichadza hovor, taktiez pokial ho vydolujem,postlacam nieco.da sa zablokovat qtec tak,aby sa pri prichadzajucej SMS nerozvietil display? Nieje problem, ze potom musim stlacit najskor hore ON.A pri hovore by stacilo iba zelene alebo tak nejak...

riesil to uz niekto? Nejaky displaylock ci take nieco..
Surgical (2364)|3.5.2006 00:48
Co mas za strojek?
TheMelin (1642)|3.5.2006 06:05
A co vypnout volbu "Display message on screen" v start/nastaveni/osobni/zvuky a upozorneni/sms
JecminekMaselnik (464)|3.5.2006 08:23
nebo zamknout displej, stejny problem totiz nastava pri prichozim hovoru a vubec kazde notifikaci i kalendare.
yogi123 (13)|3.5.2006 09:50
Strojek je Qtec 9060 od slovenskeho, vtedy este, Eurotelu. Mam ho dva roky ,tak sa v nom snad uz trochu vyznam.Samozrejme k SMS je iba PLAY SOUND a FLASH LIGHT FOR NO LIMIT. To bude niekde hlbsie v systeme,mozno niekde v registroch.Lebo prichodzia SMS najskor hore ukaze obalocku, co by nemuselo byt.Az potom zarve "Dosla ci esemeska". Som si tam dal svoj zvuk.To ale nema vplyv na display. Nejako mu povedat,aby pri SMS iba zarval a rozblikal LED.S tym prichadzajucim hovorom by to mohlo aj ostat, to sa bude asi tazsie riesit.

Tak teda nejaky odbornik na registre nevie poradit? Mam skutocne taku extravagantnu poziadavku na funkciu toho, inak docela fajn, zariadenia?

este dodatok. Podla papierov je to Qtec9060 nie 9090.
Ale aj tak je to BlueAngel,ze....
Surgical (2364)|3.5.2006 20:36
Nevim, stale mi pripada jako nejlepsi reseni phoneAlarm v kombinaci se screenGuardem opakovane zde vzpominane z produkce firmy PocketMax.

V prislusnem profilu phoneAlarmu lze detailne nastavit, jak se ma mj. chovat mobil pri prijmu SMS, e-mailu, prichozim hovoru atd.t, zda ma/nema rozsvitit display, zavibrovat atd. atd. atd., proste umi vse z tohoto hlediska. V kombinaci se screenGuardem (pri zapnutem buttonlocku v systemu) ponechava zelenou/cervenou klavesu telefonu k prijmu/odmitnuti hovoru...Proste bych rekl, ze je schopen resit spoustu veci zde zminovanych a jeste mnoho dalsich navic...proste pro PDA/Phone aka komunikator must have soft z meho hlediska.
yogi123 (13)|3.5.2006 21:34
nuz ale je tu problem.Matne si spominam, ze phoneAlarm som skusal este davno,ked som si Qtec kupil.A som si isty,ze som to tu niekde na fore aj pisal, ze mi to zakazdym pri skusani urobilo hardreset.Preto sa to skusam obist.Ale to bola stara romka,windows a as soft.Skusim to teda,ale mam obavu. Tebe alebo ostatnym to na HTCckach beha korektne?
Surgical (2364)|4.5.2006 07:28
No, osobne jsem problem tohoto razu s phoneAlarmem nikdy nezazil....jinak, od ceho existuje zalohovani?
yogi123 (13)|4.5.2006 23:22
Ano, zalohovanie je pekna vec.Ale po neziadanom hardresete dostat PDAcko do stavu ktory pouzivam,tak to trva nejaky cas.Vsetko sa neda natlacit do ExterROM,aby sa to potom samo rozbehlo.Ale to teraz nieje problem tejto debaty..

Dnes som skusil demo phoneAlarmu aj so screenquardom.Uvidim,ako sa to bude chovat.Prve dojmy...neprehladne ovladanie a nevyhovujuce skins.

dakujem za rady.
Surgical (2364)|5.5.2006 07:48
Skinu je na strankach vyrobce i podpurnych forech takove mnozstvi, ze si snad kazdy dokaze vybrat, co mu vyhovuje velikosti, podrobnostmi, barevnym ladenim atd.
Neprehlednost ovladani? V cem? Vzdyt komunikuje mj. i cesky. Pro spravnou funkci je potreba ho nastavit, coz vzhledem k poctu zahrnovanych funkci neni otazka par vterin a je potreba dusledne projit vsechny konfiguracni nabidky vcetne pokrocileho nastaveni.
Pak je vse pouze a jen ku spokojenosti, problemy s aktualni verzi 1.30.3 jsem na BlueAngelu s WM2003SE ani na Variu s WM5 AKU2 nezaznamenal....

Jinak obnoveni do aktualniho stavu po HR je s platnou aktualni zalohou otazka par minut...
yogi123 (13)|5.5.2006 20:19
Pozriem tie skiny samozrejme, snad nejaky sadne. Co sa tyka jazyka, tak preferujem anglictinu, lebo manualom v Sk alebo CZ priznam velmi nerozumiem.Musi to byt naozaj znalec prekladatel, nie iba slovny prekladatel.

A HR sa samozrejme da pri PC za par minut restornut....ale urob to niekde po ceste do prace a bez compu. :-) A naozaj uplne komplet...

Myslim, ze uz viem, co som potreboval, dakujem za rady.