Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Vario a Tom Tom

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mám problém s nainstalováním Tom Toma 5.0 na Vario, neví někdo čím to může být. Při instalaci mi instalace vždy spadne a hodí mi to, že program provedl neplatnou operaci. Domnívám se, že si nerozumí s Windows Mobile 5.0, ale mám jej teprve 3. den a jsem v tomto úplný zelenáč. Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

no jelikoz problem nepopisujes, jenom pises, ze ho mas, bude kazda rada tezka.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

A navíc verze 5.0 na VARIU nepojede, neboť pod WM 5 lze provozovat až verzi 5.21. A to už je na projití stávajících diskuzí - jak verzi 5,21 získat a pod.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Pravda. ver. 5.21 jede na Variu bez problemu. Vlastni zkusenost

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Instalačku TT 5.00 nakopíruj do nějakého adresáře na disku počítače, stáhni si update TT 5.21, rozbal si ho a celou strukturu 5.21 opět nakopíruj do toho samého adresáře na PC, kde máš už nakopírovanou 5.00, přepíše se ti několik souborů.

Pak už jen spusť Setup a nainstaluj si TT na WM5 jak potřebuješ...

Je to vyzkoušený postup, instaloval jsem to takhle na třech WM5...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mám tento problém. Aplikaci 5.21 nainstalovanou v pořádku, ovšem když do Varia vložím kartu s jakoukoliv mapou, aplikace tomtom nenaběhne (respektivě, stále to jakoby na něco čeká). Pokud kartu vysunu, aplikace po několika sekundách nahlásí, že není k dispozici mapa.

Nevíte, kde by mohl být problém?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Podle mne mas asi chybne naisnatlovanou mapu, bud spatna slozka, nebo ti v ni nejaky soubor chybi

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od MilanSu
    Podle mne mas asi chybne naisnatlovanou mapu, bud spatna slozka, nebo ti v ni nejaky soubor chybi
    Máte pravdu, problém byl v paměťové kartě. Zkusil jsem jinou a ta šlape jak hodinky.

Díky moc za pomoc, již je to vyřízené :yes:

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak dneska jsem se dozvedel,ze na WM5 nema TomTom fungovat,to bylo zděleno memu znamemu na Agore v Brne. Dotazoval se jestli pojede TTN5 na MDA VAriu,rikali ze na WM5 to nepojede. Podle nazoru sposty uzivatelu, to jede v poradku ve v5.21, ja tomu rozumim tak ze o tom moc nevi teda,aj me to jede,krom GPS modulu :-),to je otazka dnu.

Tak kdo ma pravdu :-) ???

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pravdu ma samozrejme spousta uzivatelu....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

No ono jsou obchodnici a OBCHODNICI. Memu znamemu prodali Dynavix na Smartphone, s tim ze je to nejlepsi reseni. No a kdyz si s tim nevedel rady, tak prisel za mnou a ja jsem samozrejme zjistil, ze Dynavix Smartphone nepodporuje. Nastesti se mu to podarilo vratit. Jinak TT v 5.21 na Variu jede bez problemu.
    Akorat tusim, ze se pri instalalci nenainstalovali hlasy (Miroslav) a musel jsem je nainstalovat rucne, ale to je prkotina

Podobná témata

1. Co koupit Vario IV nebo Vario Compact ?
    Od honzii v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 10-03-2009, 21:50