Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Česká klávesnice

aoc_ce4you (65)|2.5.2006 12:30
Mam acer n300 s wm 5.0. Jde mi o tu standartni klavesnici ktera je soucasti systemu. Nelze na ni psat české znaky, jako např. č,ř atd ani když v místním nastavení zadam jako řeč češtinu. Lze to nějak provést abych tyto znaky mohl psát? Předem díky.
beecher (9270)|2.5.2006 12:32
Pouzit dodanou lokalizaci a nainstalovat jenom klavesnici nebo Resco Keyboard...
aoc_ce4you (65)|2.5.2006 12:44
Jo resco keyboard jsem nainstaloval a funguje to ale je to jenom trial verze na 14dni. Tou ceskou lokalizaci nevim co se ma na mysli
beecher (9270)|2.5.2006 12:56
S PDA by mela byt na CD dodana lokalizace, neboli pocesteni systemu.
aoc_ce4you (65)|2.5.2006 13:12
Divam se na to cd, zadnou lokalizaci jsem tam nenasel. Pokud zapnu setup.exe tak mi to nabidne zda chci pridat na pda nove programy bud z disku nebo z webu. Z disku tam nic neni z webu tam voice command for windows mobile based devices a pak nejaky pocket msdn, nic vic, tak nevim
aoc_ce4you (65)|2.5.2006 13:42
Na internetu jsem nejakou ceskou lokalizaci nasel ale ta zase fungovala jen v urcitem typu pda a ten zrovna nemam. Nemate tedy prosim nekdo ceskou lokalizaci pro acer n300 nebo alespon jestli se da od nekud stahnout. Na to cd opravdu nic neni a o jinem cd ktere by bylo u pda nevim.
beecher (9270)|2.5.2006 13:55
Je trochu zvlastni, ze jste lokalizaci nedostal k zarizeni. Kde jste to kupoval?

Jinak, lokalizaci lze stahnout zde, je vazana primo na N3x0, takze by to nemelo ani chtit nejakou registraci...
aoc_ce4you (65)|2.5.2006 14:46
Demo jsem si stahl diky. Bohuzel je to jak pisete jen na ctrnact dni. Pokud v nastaveni najedu na interwrite pro 9.1 tak je tam nabidka na registaci. Pise to navod jak lokalizaci registrovat ale pokud najedu na uvedenou stranku sunnysoft.cz/registrace a vyberu interwrite pro a vyberu 9.0 (9.1 tam neni), tak to po me chce registracni nazev, ktery se da pry zjistít z nainstalovaného produktu v obrazovce Registrace(asi licence). Ja tam mam jako registracni nazev uvedeno Acer n300 Handheld tak nevim.Da se z toho dema teda diky cd ktere jsem dostal s pda a na niz je produkt key nejakym zpusobem udelat plna verze a registrovat tuto ceskou lokalizaci?
aoc_ce4you (65)|2.5.2006 14:51
Aha ted jsem si vsiml ze to je lokalizace primo vazana pro acer takze to demo neni a je to bez omezeni, no vsak jste to psal, takze vsechno v pohode. Diky moc za pomoc
beecher (9270)|2.5.2006 14:51
Tot otazka uz na Sunnysoft. Myslim, ze ale to, ze se tam vypisuje Acer N300 handheld je dostacujici...

EDIT: OK. Problem vyresen. Moderators, plz, lock! Diky.
kolista2 (12)|2.5.2006 23:07
Ahojte.

Ještě než to zamknete bych jenom dodal, že jsem taky minulý týden koupil n311 u obchod.cz a došlo to bez lokalizace, a ještě se starou verzí ROM.

Jenom taková připomínka pro zájence o koupi.

Cena sice pekna, ale clovek se s tim pak musi flashovat :)