Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 74

Téma: Rozdílová recenze zařízení FSC Pocket LOOX N560

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od kamzikjardo
    este sa chcem spytat na ten usb host ci ako to vola mam digifotoaparat sony na ktorom je miniusb a k nemu kabel kde je na konci klasicky USB.je tento fotak mozno priamo spojit s N560 a rovno do neho stiahnit fotky????
    Nuž čo viem,tak Sony foťáky nepodporujú klasický Mass Storage a k pocketom s USB hostom sa síce dajú pripojiť,ale prenos nefunguje.Ale po pripojení kompatibilnej čítačky s vloženou kartou z foťáku už to ide Nie každá čítačka je funkčná,treba vyskúšať priamo so zariadením,prípadne pozri tu na fore tému :Zoznam kompatibilných zariadení pre Loox 720,či tak nejak podobne.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

ako ze nepodporuju???ja ho prijojim k pc a stiahnem si fotky bez problemov s dsc w7

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Vsimnul jsem si naprijemne vlastnosti audio out na cradle u FSC560 - mam pocit, ze to nebere v potaz nastavene korekce a hraje si to na nejake default nastaveni a nejde s tim nic delat.
    Docela k nicemu takovy audio out.

Nováček
    Registrace
    Mar 2013

Display má rozměry 73x55 mm.Ochranná folie se dá koupit cca 120 Kč v Alzáči, má stejný rozměr (v popisku, že je to jako pro ipaqi nebo MDA). Fólie se položí od kraje širší strany, pak od středu do stran se vytlačí případný vzduch.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od kamzikjardo
    ako ze nepodporuju???ja ho prijojim k pc a stiahnem si fotky bez problemov s dsc w7
    Myslel som pripojenie k PPC s funkciou USB Host napr. na PC to ide,ale na PPC nie,kapišto?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od erazer2k5
    Vsimnul jsem si naprijemne vlastnosti audio out na cradle u FSC560 - mam pocit, ze to nebere v potaz nastavene korekce a hraje si to na nejake default nastaveni a nejde s tim nic delat.
    Docela k nicemu takovy audio out.
    Neviem,či je pravda čo tvrdíš,ale za predpokladu,že áno aj tak neviem,prečo sa čuduješ?Je to vlastnosť a nie chyba,signál ide von neupravený,nezdegradovaný korekčnými obvodmi v PPC,je to predsa "line out" a výsledné nastavenie zvuku si pri zosilovaní výstupného signálu predsa nastavíš na tomto externom zariadení,čo je vždy lepšie riešenie ako zosilovať už skreslený zvuk,nie?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od oltcit
    Neviem,či je pravda čo tvrdíš,ale za predpokladu,že áno aj tak neviem,prečo sa čuduješ?Je to vlastnosť a nie chyba,signál ide von neupravený,nezdegradovaný korekčnými obvodmi v PPC,je to predsa "line out" a výsledné nastavenie zvuku si pri zosilovaní výstupného signálu predsa nastavíš na tomto externom zariadení,čo je vždy lepšie riešenie ako zosilovať už skreslený zvuk,nie?
    Na jednu stranu souhlasim, ze jako line-out to lze dobre pouzit k dalsimu zpracovani, ale ja tam puvodne chtel mit natvrdo zapojena sluchatka a to je bohuzel v tomhle stavu nepouzitelny...

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Dotaz: Je možné použít tu integrovanou GPSku v N560 obdobně jako externí GPS pro jiné zařízení (notebook, ...) pomocí BT nebo WiFi spojení mezi PDA a tím cílovým počítačem? Díky za odpověď.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mam obavy, ze nikoliv...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Mel jsem moznost vyzkouset N560 a musim rici, ze jsem byl velice zklaman co se GPS tyce. Testoval jsem ji tyden a porovnaval se stavajicim mym PDA YAKUMO Delta X (Mio M180).

1) N560 ceka na ziskani pozice cca 5-10 minut, zatim co Delta X to zvladla do minuty. Podotykam ze obe PDA mela 8 hodin pred testem fix 3D na te same pozici, takze zadne nebylo v nevyhode

2) V aute jsem mel N560 za sklem v drzaku a DeltaX na sedadle spolujezdce. N560 mel problem udrzet si 4 satelity. DeltaX nemela problem si drzet 5-6 satelitu. Kdyz jsem zaklopil antenu tak byla porad na tom lepe.

3) Obecne N560 videla vzdy vice satelitu, ale dokazala pracovat vzdy s mensim poctem nez DeltaX. Tak jak se da v pohode pouzivat DeltaX bez externi anteny tak u N560 se jedna o nutnost. Na zabavu Geocaching do lesa se tudiz asi taky moc nehodi.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Sorry, ale to co píšeš je úplná blbost. Mám tohohle Looxe už pár měsíců a nemůžu ji jej vynachválit. Tady je moje reakce:

1) N560 ceka na ziskani pozice cca 5-10 minut, zatim co Delta X to zvladla do minuty. Podotykam ze obe PDA mela 8 hodin pred testem fix 3D na te same pozici, takze zadne nebylo v nevyhode

Nesmysl. Zapnu IGO, vylezu ven, sednu si do auta a než nastartuju a rozjedu se, mám signál z několika satelitů. Nejdýl jsem čekal cca dvě minuty a to když jsem se velice rychle pohyboval.

2) V aute jsem mel N560 za sklem v drzaku a DeltaX na sedadle spolujezdce. N560 mel problem udrzet si 4 satelity. DeltaX nemela problem si drzet 5-6 satelitu. Kdyz jsem zaklopil antenu tak byla porad na tom lepe.

Další nesmysl. Mám Looxe na palubce v držáku, bez prblémů běží na 5-6 satelitů stabilně.

3) Obecne N560 videla vzdy vice satelitu, ale dokazala pracovat vzdy s mensim poctem nez DeltaX. Tak jak se da v pohode pouzivat DeltaX bez externi anteny tak u N560 se jedna o nutnost. Na zabavu Geocaching do lesa se tudiz asi taky moc nehodi.

Nesmysl číslo 3. není nutná externí anténa. Bez problémů přijímá a zaznamenává trasu i když mám Looxe v pouzdře z kůže v kapse u kalhot! Na geocaching se hodí bez prlbémů. Pokud použijete např. SmartMaps, nesvítíte non-stop, v pohodě jede 5 hodin. Když si koupíte náhradní baterii, jedete 10 hodin! to už na tůru fakt stačí....

Negativa popsaná v předchozím příspěvku nejsou objektivní.. nenechte se odradit N560 je výborný přístroj a můžu ho vřele doporučit....

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

mam N560 po reklamaci a výměně main boardu, protože se přehříval při napájení, po reklamaci totéž, špatné konstrukční řešení, proto nedoporučuji, problém mam nyní s GPS dřivej jsem postil TomTom a bych vše OK, teď ho pustim a nic, venku chytnu sotva 3 satelity a v autě "hovno" nevim jestli mam tlustou střechu či co, ale je to na prd. Asi si koupim externí anténu, nebo jim ho vrátim a koupim si HP a externí anténu, to už jsem měl a bylo to supr, to intergrované nemní moc dobré řešení. Jednak přehřívání při napájení, jednak malá plocha. Podotýkám že, to mam v autě s klimoškou...

Enjoy.. Tomas

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Možná máš skutečné vadný kus. Pravda je, že při používání GPS se zařízení skutečně zahřívá, ale nemám s tím žádný výrazný problém ani v autě bez klimatizace. Stejně tak s příjmem signáu a vůbec funkčností GPS. Sednu, zapnu, počkám max 1 minutu a jedu. Standardně mám signál z pěti družic.....

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Hlavní problém je že si při přehřátí vypne napájení a dojde k vybití. GPS má pří po resetu nutnou dobu ke spárování se satelitem, tak ji mam teď na balkóně a uvidím :-) jak se bude chvat zítra :-)

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

kdyžtak mu dé na prdel a bude to :-)))

Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze Fujitsu Siemens Computers Pocket LOOX 4xx
    Od Pavel Koza v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 20-06-2007, 09:44