Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomoc s MDA

Seifert (156)|28.9.2003 07:23
Koupil jsem si T-Mobile MDA a flashnul jsem si tam novou ROM od O2. Všechno proběhlo v pohodě. Když jsem ale flashoval i telefonní část, v půlce to zatuhlo a je to v pytli. MDA sice podivně naběhne, ale objeví se jen bílá mrtvá obrazovka a nereaguje to na Active Sync. Když to spustím v servisním menu, tak to po hlášce WAIT napíše GSM ERROR. Neuměl by mi někdo podadit, jak z toho ven ??? Jsem z Prahy pro případnou osobní konzultaci ....

dík Sajfi
z1065 (1)|15.11.2003 14:56
Koupil jsem si T-Mobile MDA a flashnul jsem si tam novou ROM od O2. Všechno proběhlo v pohodě. Když jsem ale flashoval i telefonní část, v půlce to zatuhlo a je to v pytli. MDA sice podivně naběhne, ale objeví se jen bílá mrtvá obrazovka a nereaguje to na Active Sync. Když to spustím v servisním menu, tak to po hlášce WAIT napíše GSM ERROR. Neuměl by mi někdo podadit, jak z toho ven ???

Ahoj, jsem na tom stejně, jak jsi to řešil? Nikde jsem na toto nenašel odpověď. Prosím poraď.

Díky Zdeněk[EMAIL=z1065@volny.cz]prosba[/EMAIL]
milennium (336)|17.11.2003 21:19
Tak mám takový pocit s těchto dvou příspěvků,že pánové flešovali Radio které není určené pro 900/1800MHz.Ale hlavně jako první se mělo flešovat Radio a pak teprve ROM...
Pokud nefunguje spojení přes Active Sync,tak pak jedině přes Bootloader s paměťového slotu...Sám jsem tento způsob nezkoušel,ale za pokus to stojí.Musíte,ale od někoho kdo má MDA přehrát Radio a nejlépe i ROM s Bootloadru na SD kartu. Na čistou zformátovanou SD kartu !!! SD karta musí mít alespoň 64MB...
Když tak mně můžete kontaktovat...
Jarda.
PaKo_ce4you (4)|19.11.2003 20:36
Ja jsem taky flashoval od O2, a taky nejdriv ROM a pak radio. Musim to zaklepat, zatim vse funguje. PK
stoupa88 (97)|23.11.2003 22:54
presne tak je uplne jedno v jakem poradi se flashuje......