Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

QTEK 9000 - display

sim_ce4you (106)|1.5.2006 20:05
NEvite nekdo jak je resen display u tohoto zar? Konkretne zda lze vymenit tu vrstvu na kterou clovek tapa stylusem...a nakolik takova sranda vyjde pokud to vubec lze...Koukal jsem do ruznych diskuzi a nekde zastavaji nazor ze se musi menit cely display jinde zas jen kryty a pod...nevim co je na tom pravdy jestli je tedy kazde zar trosku jinak udelane...ale konkretne by me tedy zajimal tento vytvor od HTC...Dekuji za reakce

Pred lepenim ochr. folie jsem se docetl peclive ocistete povrch nj asi jsem moc cistil, ale i hadrik na fotooptiku a bryle na tomto jemnem "plastiku" vytvoril nezanechatelnou stopu:)) asi jsem mel nejdriv nastudovat jak bezchybne cistit...
beecher (9270)|1.5.2006 20:20
Vsechny dnesni dotykove displaye jsou reseny "v kuse", tzn. nejde vymenit pouze dotykova vrstva.
A vymena celeho displaye neni levna zalezitost, nekdy az skoro polovina ceny zarizeni...
sim_ce4you (106)|1.5.2006 20:57
Aj tak to nejsem moc potesen:)) sakra...jeste se zeptam neexistuji nejake pasty neco jako typu kdyz vysli CD "NEZNICITELNA" media:) pak najednou mraky skrabancu a zacali se prodavat sady na zbaveni skrabancu nektere i uspesne...neni neco podobneho?
beecher (9270)|1.5.2006 21:14
Existuji, ale tyto pasty nepocitaji s velmi citlivym povrchem dotykove vrstvy. Jinak se taky da pouzit zubni pasta Perlicka (+ vata), ktera je je velmi jemna, ale radeji doporucuji nalepit poradne folii a mate vystarano a usetreny tisice...
Ja mam nejaky microfibre hadrik na bryle (stal mne neco kolem 200 Kc) a s nim vycistil dipslay pred lepenim naprosto bez nejakych kazu...
Zdenek Malinsky (9781)|1.5.2006 21:35
WM 5.0 jsou dělány tak, že stylus se prakticky používat nemusí, resp. minimálně proti předchozím verzím OS. Pokud použiješ BT myš, tak můžeš používat stylus jen pro soft reset (a šťourání v zubech, uších, nosu... ;) :D )
sim_ce4you (106)|1.5.2006 23:16
hmm o perlicce jsem uz slysel mel bych z toho lufta...na tom displayi se proste projevilo i misto kam se tapalo casteji a pod...sranda dobra zkusim to pres folii asi to neudela 100% cistotu ale asi to ani uz nezhorsi skoda ze neni jak to zlepsi...myslel jsem ze to je trosku neco jako vymenne krity u telefeneu an epremyslel jsem nad tim tolik...hmm pozde...i tak dekuji panove za komentare
sim_ce4you (106)|2.5.2006 21:46
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]WM 5.0 jsou dělány tak, že stylus se prakticky používat nemusí, resp. minimálně .....[/QUOTE]

Nj ale co treba kopirovani? vkladani a pod? nepovedlo se mi dobre rozbehnout PQZ relativne stale nevim jak se oznacuje klavesa IE vedle klavesy SPACE v seznamu klaves PQZ...?