Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 39 z 39

Téma: Otazky vseho druhu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Nejsem si tak úplně jist, mně se už ta typová čísla Ipaqů pletou, ale mám pocit, že 5450-ka nemá oproti Looxu CF slot, tudíž je ohledně spousty periférií odkázána na jacket, což z ní činí předmět ne nepodobný cihle případně pálené střešní tašce Tondach.

Já zhruba každý rok PDA obměňuji, pročež je můj stařičký Loox 600 na forhontu, respektive na odchodu na zasloužený odpočinek, ale včera mě zarazila informace o novém typu kapesních zařízení typu MCC s plnohodnotným HW pro PC (viz http://www.antelopetech.com), která by už v listopadu měla být v prodeji. To by také mohl být soumrak PocketPC a s tím i konec úvah, zda je lepší Ipaq nebo Loox……

P.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Paullus
    Nejsem si tak úplně jist, mně se už ta typová čísla Ipaqů pletou, ale mám pocit, že 5450-ka nemá oproti Looxu CF slot, tudíž je ohledně spousty periférií odkázána na jacket, což z ní činí předmět ne nepodobný cihle případně pálené střešní tašce Tondach.
    Ano, mate pravdu. Asi nejvetsi nevyhodou je absence CF slotu. Na druhou stranu - vsechno je relativni a zalezi predevsim na uhlu pohledu Protoze ma h5450 integrovane Wi-Fi, muze absence CF slotu mrzet trochu mene. Pokud mohu soudit podle sebe, neni uz moc CF karet, ktere bych u sebe musel nosit kdykoli a kdekoli. Jednou z nej... je asi CF GPS, ale tu pouzivam vice mene jen v aute, kde CF jacket nevadi. A navic - pokud si koupim CF jacket s baterkou, vydrzi mi takovyto navigacni system 5 hodin. Loox tak 2, mozna 3...

Opakuji po 100 a prvni - napred si kazdy musi rozmyslet na co presne si PDA kupuje a jak ho chce vyuzivat. Chapu, ze v pripade prvniho PDA to muze byt trochu problem, na druhou stranu investice ve vysi 10000Kc by nemela nikoho uvrhnout na dlouha leta do chudoby. Pokud po case zjistite, ze koupene PDA neni presne to prave, muzete je za par tisic prodat a koupit jine.

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

to Paullus:

Vypada to celkem hezky, ale 1) kdy to bude na trhu a hlavne za jakou cenu; 2) nema to displej ani monitor a ten se mi s sebou tahat nechce; 3) Podivejte se na tento pdf. dokument. U Rugged Handheld jsou vyjmenovany tlacitka a je mezi nimi CTRL-ALT-DEL. Trochu se obavam, jestli si z nas nedela nekdo srandu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Pavel Koza napsal...Pokud mohu soudit podle sebe, neni uz moc CF karet, ktere bych u sebe musel nosit kdykoli a kdekoli....

Já měl ale na mysli zejména velkoobjemová paměťová média, IBM Microdrive či CF karty > 1 GB. Tuším, že SD Memory Card je nyní dostupná v nejvyšší kapacitě 512 KB a stojí přes 10.000,- Kč, a přitom je ze všech médií používaných na PDA nejpomalejší.

To Viktor 99:
    Netvrdím, že právě zařízení MMC je tím pravým. Spíše se domnívám, že ukazuje koncepci příštího vývoje PDA a za této situace se mi nechce vynaložit 20.000,- Kč za další zařízení s PocketPC, které může být z hlediska perspektivy vbrzku digitální mrtvolou. Obdobný způsob uvažování mi před třemi lety zabránil si koupit Palm.
    Na druhou stranu připouštím, že to může být jen humbuk. O podobném zařízení se psalo již před rokem a půl (viz http://www.zive.cz/H/Uzivatel/Ar.asp?ARI=105283&CAI=2104) a zatím je ticho po pěšině.....
    Prostě s dýchavičným Looxem přežiju ještě jeden rok a pak se uvidí.
    P.

Nováček
    Registrace
    May 2006

to viktor 99: no ma to byt nejrychlejsi PDA na svete ) a IPAQ je dost drahej fakt nevim ale zase bych si koupil fujitsu siemens - (nezda se vam ze chcou za wifi a upgrate trochu moc ? ono za 5000 toho koupite docela jeste dost - te loox bude stat tak 18000 tisic a slabsi varianta asi 14000 takze bych si pockal)

Nováček
    Registrace
    May 2006

a ramky neni nikdy dost ( je to pamet predelovana systemem a verze ze jen 40 MB ram vam spolkne rozjet nejakou tezsi aplikaci a u filmu vam 64 MB nestaci takze dalsi duvot proc pockat )

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Pavel Koza

Ano, mate pravdu. Asi nejvetsi nevyhodou je absence CF slotu. Na druhou stranu - vsechno je relativni a zalezi predevsim na uhlu pohledu Protoze ma h5450 integrovane Wi-Fi, muze absence CF slotu mrzet trochu mene. Pokud mohu soudit podle sebe, neni uz moc CF karet, ktere bych u sebe musel nosit kdykoli a kdekoli. Jednou z nej... je asi CF GPS, ale tu pouzivam vice mene jen v aute, kde CF jacket nevadi. A navic - pokud si koupim CF jacket s baterkou, vydrzi mi takovyto navigacni system 5 hodin. Loox tak 2, mozna 3...

.
    myslim si ze to tak brat nejde ! co vam pomuze wifi kdyz mate CF kartu na nejakem jinem zarizeni ktere wifi nema? a jacket je opravdu hnus ://
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    navic jestli stoji IPAQ 16000 a fujitsu siemens bude stat 18000 tak opravdu nevim jestli i ja neprodam svou 600 )))
    (uz jen to ze ma novy system a 128 MBRAM a 64 MB ROM - to bude posusnani pro MP3 a kratke filmy )

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

Jelikoz jsem si dnes koupil novy iPaq, opoustim diskusi o F-S loox.
    Vsem preji mnoho zdaru

Pokud se snad chcete pobavit nad (mymi) zacatecnickymi otazkami, naleznete je v iPaq duskusi...

Nováček
    Registrace
    May 2006

preji hodne zdaru - a upozornuji ze totu diskuzi zrusim, protoze otazka byla vyresena!

LOCHi

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Základní otázky
    Od zeed v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 24-01-2008, 15:06
  2. Srovnání jednotlivých druhů PDA,MDA,XDA,smartphonů .......
    Od Losos_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-07-2007, 12:44
  3. TomTom a výběr druhu GPS
    Od damasig_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 22-09-2006, 00:41
  4. Pocitadlo vseho mozneho na WM05 - SHANIM
    Od hustej v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-09-2006, 16:47
  5. Otazky vseho druhu