Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 39

Téma: Otazky vseho druhu

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od viktor99
    5) To je hruza ( Chci si koupit nejlepsi mobil na trhu s nej podporou dat funkci - SE T610 (jen me zastanci konkurencnich znacek nesezerte, toto je fakt ). U toho telefonu si jsem jisty, ted jest enejake bezvadne PDA za jakztakz rozumnou cenu. A hlavne aby si to s tim telefonem rozumelo! Chapu to tedy spravne, ze je SW chyba v h5450?
    Ano, chyba je ciste v SW, takze bude snad brzo opravena. Az se dozvim vic, podelim se

Ostatni jsem snad zodpovedel nize.

Nováček
    Registrace
    May 2006

no sitovou kartu ani nepotrebujete staci kablik na synchronizaci - byt vami asi teda uvazuji o LOOXovi 610 GB - kdyz si koupite nejlepsi zarizeni vydrzi vam tak ty 3 roky a pak jeste tak 2 bude jeste dostacovat.

Nováček
    Registrace
    May 2006

jeste k tem op. systemum : je to tak jsou nyni dva od microsoftu a jeden od palmu. popisu tu jen ty microsofti (palm jsem nemel a ani bych ho nechtel stacil mi emulator - byla to hruza)

PPC 2002 - do poloviny tohoto roku hlavni system od microsoftu ma ho vetsina zarizeni je na nej pres 100000 aplikaci.
    PPC 2003 - nastupce (neco jako kdybyste srovnaval 98 a ME) neni na nej tolik aplikaci - asi je prelozenych 20000¨aplikaci. Ale ma budoucnost - postupne budou aplikace se vyvijen pouze na nej.
    (vsechny aplikace na PPC 2002 se ted prevadi (preprogramovavaji) na PPC 2003)
    ----------------------------------------------------------------------------------------

a ted soukroma otazka : jaka je ta adresa toho vaseho netovyho obchudku budu si kupovat mobil a nevim co si vybrat mel sem uz nokii alcatel a motorola a asi si koupim siemens SL 55 ale nevim jestli delam dobre. (libi se mi aji nova nokia 6600 ale nevim kdy tu bude :sarcastic: )
    kdyztak mi napiste soukromou zpravu!
    dekuji moc!

LOCHi

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od LOCHi
    (vsechny aplikace na PPC 2002 se ted prevadi (preprogramovavaji) na PPC 2003)
    Ale to prece vubec neni pravda:!: Vetsina aplikaci, co mam ulozeny na SD karte uz od doby h3970, funguje uplne perfektne i na h2210, stacilo pridelat zastupce. Samozrejme existuje dost aplikaci (absolutne), ktere se musi prepsat, ale proboha - vetsiny programu se to netyka:!: Problemy maji nektere pluginy do Today obrazovky, aplikace vyuzivajici interni databaze a pak skutecne systemove veci typu lokalizace, ale... uz bych se opakoval.

Kdes tu informaci nasel, ze to porad tak vehementne opakujes? V kazdym pripade to neni pravda

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

to LOCHi:

To je sice pravda, ale dam za nej velke penize. Radsi bych koupil neco nadupaneho s nedavnym poklesem ceny - prave pro to me napadl ten loox 600

Nokia 6600 by mela byt oficialne na trhu ve 4Q letosniho roku. Odhaduji tak listopad/prosinec. Je to tzv. smartphone a nejvetsi konkurenci mu budou Sony Ericsson P810 (nastupce P800 - dotyk displej a pravdepodobne bude mit fotak s 1,3MPix!) a Siemens SX1 (velky displej s klavesnici na jeho okrajich - mel jsem jej pred 2 tydny v ruce a neni to tak hrozne, jak se muze zdat. Na trhu bude na samem konci roku).

Verim, ze kdyz zde zverejnim adresu, nikdo se na me nebude hnevat. Snazim se, aby tam byl kvalitni prehled funkci (pro laiky je i moznost dostat se po kliknuti do rejstriku k danemu pojmu). Navic je u kazdeho telefonu odkaz na recenzi (pokud je, jinak na dostupne informace) na mobil.cz a mobilmania.cz
    Verim, ze to pomaha rade lidi s vyberem telefonu ci jen s ziskavani prehledu o trhu. Dost lidi si to pochvaluje...
    Ted tam sice chybi par telefonu, ktere pribyly v poslednich 3 tydnech (autor vzhledu stranek je nejaky cas v zahranici), ale jiz brzy by melo byt opet vse kompletni. Navic zminene telefony jsou v (nej)nizsi cenove/funkcni kategorii, ktera pro Vas neni zajimava...
    www.1mobil.cz

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Samozrejme existuje dost aplikaci (absolutne), ktere se musi prepsat, ale proboha - vetsiny programu se to netyka:!: Problemy maji nektere pluginy do Today obrazovky, aplikace vyuzivajici interni databaze a pak skutecne systemove veci typu lokalizace, ale... uz bych se opakoval.

Kdes tu informaci nasel, ze to porad tak vehementne opakujes? V kazdym pripade to neni pravda
    ? vzdyt je to jasny - programy ppc 2000 na ppc 2002 nektery nesly. Jinak sem to i kdesik cetl.
    (jestli se nemylim prepisuji se i proto protoze je jiny jadro - neco se pry muze sekat) jak vis PDA s 2003 nemam takze muzu jen spekulovat a verit ostatnim

Nováček
    Registrace
    May 2006

PRO VIKTOR 99: diky moc mrknu se )

jo co se tyce looxe 600 mam ho asi rok a zatim zadna porucha a vydel sem ho na netu kolem 11000 KC (nevim jestli s dani ale asi ano) takze pokud chcete PDA pomer cena/vykon myslim si ze bude lepsi nez PDA IPAQ 1915 (ci jaky to ma nazev) )

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

vidim kolego (tim myslim pavla kozu) ze sme se docela schodly ) je vubec nekde pristup wifi zdarma ( nepocitam brno a prahu) ..
    Bydlim v desetitisicovem meste na jihu cech a to Wi-Fi ma (neni teda zdarma). Pochybuju, ze je jedine po Praze a Brne.

Carlos

Nováček
    Registrace
    May 2006

no ale jsou na nich pripojeni zdarma? - moc se o tohle nezajimam protoze fandim spise BLUETOOTHu ale uvitam par informaci

PRO VIKTOR 99: difal sem se na tu tvoji stranku mozna si pred vanovemi u tebe tu SL 55 obednam cena ujde a jestli jeste do vanoc o neco spadne tak to bude fajn )

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

no ale jsou na nich pripojeni zdarma? - moc se o tohle nezajimam protoze fandim spise BLUETOOTHu ale uvitam par informaci
    Wi-Fi se u nas vyuziva hlavne k pripojeni na internet, takze je zpoplatneno. Ale chtel jsem se te zeptat (ale i ostatnich), kdyz fandis Bluetooth, jestli si uz pripojoval dve PC prez Bluetooth. Do jednoho mam svedeny prave WiFi ze strechy a druhy jsem chtel pripojit pres Bluetooth a sdilet tak pripojeni k internetu. Vzal jsem si na zkousku dva USB adaprery od Mitsumi, ale nepovedlo se mi je spojit (ovladac a komunik. software pro ne je neumoznoval nastavit jako sitovku a klasicky nastavit sit), nebo jsou lepsi Adaptery od jinych znacek (pise se tu o MSI, I-tec), ktere se v PC detekuji jako klasicka sitovka.

Carlos

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

to LOCHi:

loox 600 za 11tis s dani tezko, ale bez dane urcite. I nejlevnejsi velkoobchod je ma drazsi... Ale jako cena s dani je to predrazene, to jsem rozhodne levnejsi
    V cem ma byt vlastne ten loox 610 lepsi? Muzete byt trochu konkretnejsi... Kdyz se podivam na ten iPaq H5450, tak si rikam, ze uz tam toho vic snad byt ani nemuze (leda lepsi procesor a vetsi pamet). Ja si rikam, ze prave ten H5450 by mohl byt onim pristrojem, ktery by mohl starnout pomaleji, nez konkurence...

to ALL:
    Takze recenze iPaqu H5450 na netu nikde neni? Prosim!

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

> viktor 99

Trosku starsi je tady

Ja bych volil 5450. Ale pokud mate vice prostredku uvolnených na PPC, tak bych sel do iPAQ 5550. Ja se ted taky rozhoduju, a nevim jestli ozelet WiFi antenu nebo ne. Pak jsou dva adepti: 2210 a 5550.

Carlos

Nováček
    Registrace
    May 2006

no ja nemam moc IPAQy rad protoze porad delaji model za modelem ( novy LOOX 610 bude mit 128 MB ram a 64 MB rom (nebo 32 MB rom) WIFI ,BLUETOOTH , atd atd . (procesor bude ale stale na 400 megahercich , grafika taky zustava - co teda vim) , pocket pc 2003
    - to bude ta lepsi verze

tady co bude v te horsi:

bluetooth, 128 MB ram, 32 MB rom , procesor na 400 megahercich a pocket pc 2003

(horsi verze podle me bude jen neco jako 600 s vetsi ramkou a pocket pc 2003 jiz nainstalovanymi)

s pozdravem

LOCHi

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

to carlos.:

Diky za ten odkaz. Jen je skoda, ze je tam fotek skoro vice, nez pismenek... Pripomina mi ty clanky, kde autor opise informace z krabice (
    Prostredku nikterak moc neni, zitra chci jeste kupovat novy telefonek SE T610...

Ja puvodne s PDA pocital do budoucna v horizontu mesicu. Jenze pak jsem v Makru letaku objevil F-S loox 600 za 10 tis (bez dane) a zacal jsem o nem vazne uvazovat. Ani jsem nevedel, ze tak klesl. Navic jsem jej u PC distributoru nasel jeste o malinko levneji... Jenze s jidlem roste chut a ja nasel iPaq 5450 o cca 5 500Kc drazsi (bez DPH) a s mnohem vice funkcemi (hlavne WiFi a PPC 2003). Tak ted vaham... Treba si nakonec nekoupim vubec nic a bude po problemu )
    iPaq 5550 je o dalsich skoro 6 tisic drazsi a pritom toho nenabizi zas tolik navic (nebo ano?). A iPaq 2210 je jen o tisic korun levnejsi nez 5450 a ta WiFi za to rozhodne stoji (kor za ten maly cenovy rozdil)!

Treba se muzeme domluvit a koupit spolecne. Kdybych bral 2kusy tak bych mohl vyjednat lepsi cenu (jsem prodejce)

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

to LOCHi:

takze vyssi model by nemel nabizet nic navic, nez 5450 (mimo vyssi rom)...

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Základní otázky
    Od zeed v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 24-01-2008, 15:06
  2. Srovnání jednotlivých druhů PDA,MDA,XDA,smartphonů .......
    Od Losos_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-07-2007, 12:44
  3. TomTom a výběr druhu GPS
    Od damasig_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 22-09-2006, 00:41
  4. Pocitadlo vseho mozneho na WM05 - SHANIM
    Od hustej v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-09-2006, 16:47
  5. Otazky vseho druhu