Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Graficky najlepsia navigacia-poradte.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

To Zdenal: Oziho na navigovanie v aute,to je zart nie ? Na jazdenie offroad ho sice pouzivam aj ja,ale v trafficu a v cudzom prostredi by som si netrufal :O
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Ozi a navigace :sarcastic: ? Ale nakonec proč ne, v Koterově prý bydlel chlap, stahoval kozu nebozízkem a říkal "Když je nádobíčko, tak je to sranda" .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Já mám teď TT6 (předtim TT5) a na displej koukám dost. Teda když jedu ve městě tak koukám, kdy přesně mám odbočit, protože je každejch 10 metrů odbočka a na okrskách zase koukám, jak sou zatáčky, protože jedu nepřiměřeně rychle. Ještě bych chtěl, aby mi navigace ukazovala, kde sou jací chodci, cyklisti, auta a další překážky a potencionální předměty srážky.
    Nedávno jsem viděl nějakou raklamu ve který hrála přesně taková navigace, ukazovala i všechny ostatní auta a na křižovatkách pak vůbec nemusely bejt semafóry, auta prostě projížděla mezi sebou přesně.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Oziho navigaci jsem taky zkousel. Po rozbehani hlasovych povelu /nechtelo to mit Oziho na karte, ale v pameti/ to fungovalo. Bylo to sice relativne pracne, ale kdyz jsem jeste nic jineho nemel...
    Jen se muselo naklikat hodne WPT na dulezitych mistech a dobre bylo mit i natazeny TRACK.

A uplne nejdrive jsem jezdil pouze dle nemapove GPS Magellan 315. Pouze jsem si v PC naklikal track a ten jsem nechal zobrazovat na displayi GPS. Pouze to chtelo nezmenit trasu.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. aka je najlepsia rom?:)
    Od mirko185 v sekci Touch HD
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 06-12-2010, 11:48
  2. Aka najlepsia ROM na MDA Vario
    Od Dreamon_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 18-01-2008, 15:18
  3. Pamatova karta - aka je najlepsia pre X500+