Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 116

Téma: Loox N560 - příslušenství

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Nevíte někdo o jaký to jde držak do auta, který se ve většině e-shopu nabízí s N560 ? jaká značka? V žádnym mi nikdo neodpovedel... aby to nebyl nějakej shit...

Jinak je v balení i nejaka ta kolébka? taky nikde o tom neni zmínka... navic i u některejch e-shopech neni ani zmínka o český lokalizaci,,, Byl by teda nekdo schoopnej mi napsat co všechno je v základu u N560? proste to co dostanu dycky kdyz si koupim kdekoli tohle PDA...nekde je v tom zmatek... děkuji )
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od kutak
    Nevíte někdo o jaký to jde držak do auta, který se ve většině e-shopu nabízí s N560 ? jaká značka? V žádnym mi nikdo neodpovedel... aby to nebyl nějakej shit...
    Kupte si tohle:
    http://www.brodit.com/productinformation.jsp?anr=971658&sortiment=s425

http://www.brodit.com/images/234492.pdf

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Chci si koupit ochranou folii Brando na loox N560... ale nikde sem ji nesehnal na todle PDA (řady N) ... nevíte někdo jestli se třeba nevyrábí z důvodu toho, že už u jinýho dřívějšího PDA sou ty samý rozměry ?? diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ty pro N500/N520 by mely pasovat i na N560, protoze maji stejnou velikost displaye...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Ty pro N500/N520 by mely pasovat i na N560, protoze maji stejnou velikost displaye...
    Jasný... ale já právě nikde nenašel Brando folii ani na N500/N520/N560 ... proste na N řady nejsou...
    na LOOX 720 je větší... jedine sem na jednom e-shopu nasel na starej Loox 410 a ten by mel mit taky uhlopricku 8,9cm ... ale nejsem si jistej... nevim proc ji nevyraběj

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

V Sunnysoftu mi pred par dny prodali folii Adapt, tvrdili ze je prej stejna ne-li lepsi nez Brando.. A na N radu nemeli taky, pasovala tam ale prvni kterou prinesl.. A dokonce mi ji skvele nalepil.. cena 225,- myslim

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

a neni to ta folie na 410/420 ? protoze na N proste neni
    http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/set.asp?Level=200

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ve fakture mam: Folie ADAPT - MDA II
    226 korun 50 haleru

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

ok,,dik,, a to si byl v tý na Praze 3 nebo v Kotvě? proste tam příjdu s PDA a oni mi na to gratis nalepěj tu srandu... a ses s tim spokojenej? jako ze bys sis to doma nelepil líp,, sou tam treba mezery u okraju? (nikdy sem to nevidel)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

V Kotve.. kdyz tam neni hodne lidi a je tam zrovna ten clovek, kterej to umi, tak ti to bez zaruky nalepi.. Vem si ale sebou nejaky cistici odmastovaci prostredek na display a jeste neco na vylesteni displaye. Nejlip takovy ten specialni kapesnik na cisteni bryli, ten nenechava po sobe prachove stopy !

Ja sebou nemel nic na odmasteni, kdyz to nalepil tak uprostred byly bubliny, ktere sly strasne spatne dostat k okraji, zbyly tam po nich takove spinave stopy. Ty ale hned druhy den zmizely! Jinak folii nalepil dokonale, padne do rohu i na kraje a neni vubec videt, ze tam je.. Hodne to zalezi na dokonalem vycisteni od necistot i v uplnych rozich.

Uz jsem si to od nich nechaval nalepit 3x pokazde to delal ten samy clovek. Poprve tam bylo jedno smitko prachu, podruhe to uplne posral, takze jsem to doma delal znova mokrou metodou. A po treti (ted) to nalepil dokonale.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

no to se mi zrovna moc nechce davat tam neco s vodou... asi si to tam pudu jenom koupit... a nalepim to tam hned co si koupim pda dokud neni zaprášený.. preci jenom udelam si to podle sebe nejlíp... diky moc za rady

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jelikoz jsem u AHMobile nasel nejake jine folie, ktere jsou oznacovany "pro 4xx, 5xx", povazoval bych tu Brando folii, co je pro 420, za kompatibilni s 5xx.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Jelikoz jsem u AHMobile nasel nejake jine folie, ktere jsou oznacovany "pro 4xx, 5xx", povazoval bych tu Brando folii, co je pro 420, za kompatibilni s 5xx.
    Taky si to myslim... trochu jsem brouzdal po netu a ten 410/420 má stejnou uhlopříčku jako 5xx ... tak snad budou i stejny rozměry

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Mám N560 a v AHMobile zkoušeli nejrůznější folie Brando a nejlépe tam pasuje ta na Dell Axim x50, koupil jsem ji a fakt tam na 100% sedla.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No, X50 (ne 'v' verze) ma taky 3.5" display, takze to asi bude OK...

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 11:58
  2. Pomoc s výběrem příslušenství pro Loox 720
    Od Mirinda78_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-04-2007, 07:57
  3. Příslušenství pro LOOX n520
    Od rossifan v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2