Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX N560 formát karty

milhaus65 (104)|29.4.2006 10:48
Kde v PDA a jak (FAT nebo FAT32) naformátovat kartu ? Děkuji
AverageAvenger (10)|29.4.2006 14:50
Ja jsem zakoupil 2GB SD kartu.. a nijak jsem ji v PDA neformatoval.. proste sem ji zastrcil a hotovo funguje.
milhaus65 (104)|29.4.2006 18:17
Já prvně taky potom jsem ji chtěl ve čtečce co nejrychleji vymazat. tak jsem dal formátovat FAT32 a první mi to nechtělo zobrazit data, tak jsem ji dal FAT, to má moc velky clustery, tak jsem ji dal znovu FAT32 a už to jede.. jsem rád protože nevím co bylo původně a v FAT má cluster 32 k , ve FAT32 4k. To by bylo po volném místě na kartě za chvíli.
jt_ce4you (77)|2.5.2006 09:31
..jasna vec Mihauzi...jak jsem domu prines moji 2GB SD Sandisk..hned jsem ji dal na ctecku karet a naformatoval na FAT32:yes: Jinak mam tu snad i nejaky SW na prime formatovani v PDA...ale nemam otestovano!
Myslim ze dokonce ze jsem nekde cetl ze PDA zvladnou uz i NTFS..ale nemuzu to potvrdit.....
Surgical (2364)|2.5.2006 09:58
Pavel Koza ve sve recenzi novych F-S masinek pise, ze nectou NTFS externi disky pres USB host a pritom maji ROM s prakticky nejaktualnejsi verzi WM5.x. Proto dost pochybuju, ze by bez eventualni externi utility/programu cetly pametove karty naformatovane NTFS. A rozhodne pochybuji, ze by takovou kartu eventualne cetlo jine zarizeni, typicky fotoaparat nebo mp3 player. Z vyroby karty prichazeji formatovane FAT/FAT32, jeste jsem nemel potrebu zadnou z dodanych karet preformatovavat....