Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dlouhý USB Client/Host kabel k C550 za celkem rozumnou cenu

PedroKV (180)|28.4.2006 21:00
Ahoj, rád bych upozornil na zajímavou nabídku na káblík k looxu. Mají ho na stránkách za 480 s DPH, ale cena je špatně, má být 512 Kč (nechali mě to doplatit a co hůř, ani to na stránkách ještě neopravili). Ale dorazil v pohodě a šlape. Přes víkend budu koumat, jak ho co nejelegantněji zkrátit..

http://shop.nwt.cz/objects/1074318337.html?group_oid=1057004849
Zdenek Malinsky (9781)|28.4.2006 21:27
Možná jsi mohl zkusit kontaktovat Šebu - viz tady nebo jeho podpis.
PedroKV (180)|28.4.2006 21:35
to jsem udělal. Ale jeho 780Kč bez DPH + poštovné mi přijde dost-téměř 2x tolik. Já si to nějak sletuju sám.
frogale (447)|30.4.2006 12:26
Ja si udelal USB Host kabel z te redukce na nabijeni co byla v krabici.. Za 26 korun jsem koupil USB prodluzovacku a 10cm s USB konektorem jsem napajel na konektor z krabice.. Kdybych chtel i sync kabel, tak mi stacilo pripajet druhy konec USB prodluzky.. 26 korun je oproti 780 rozdil.. ale ani bych se nedivil kdyby FSC konektor stal nekolik stovek..
Šeba_oldd (1184)|30.4.2006 20:24
[QUOTE="PedroKV"]Ahoj, rád bych upozornil na zajímavou nabídku na káblík k looxu. Přes víkend budu koumat, jak ho co nejelegantněji zkrátit..
[/QUOTE]

Myslim ze k tomu jak kabel zkratit jsi dosel take v mych diskuzich, ktere jsem ti vyhledal a poslal - kabel lze upravit i tak ze dobiji pres USB. Ale tohle zajiste nechces sam odzkouset. Pokud mas takove vyhrady k cene - nemusel jsi mne otravovat nekolika SZ a kabel si koupit. Nikdy jsem totiz netvrdil ze je kabel levny ale bohuzel jeho kusova vyroba neni az tak jednoducha.Navic kabel se tvoril v dobe kdy nikde nebylo zverejneno schema zapojeni. Toto jsem posilal i na firstloox a trvalo temer cely rok nez byl doplnen cely konektor.
To ze se da kabel koupit asi za 550 KC jsem zde jiz uvadel take. Sam jsem jej kupoval primo od servisu.Ver ze muj byznys neni opravdu o vyrobe kabelu - to bych umrel hlady.Jo a pokud mohu doporucit nejelegantnejsi m resenim je prepajet konektor - schvalne napis sem za jak dlouho to zvladnes zapocitej i sve vikendove koumani a na kolik si cenis hodinu sve prace.
Deawo_ce4you (36)|2.5.2006 08:45
bude fungovat bez pto I s N520 chystám si ho objednat.
Deawo_ce4you (36)|2.5.2006 08:46
bude fungovat bez pro i s N520 chystám si ho objednat.
Šeba_oldd (1184)|2.5.2006 10:30
bude fungovat zapojeni konektoru je stejne
PedroKV (180)|3.5.2006 22:40
[QUOTE="Šeba"][QUOTE="PedroKV"]Ahoj, rád bych upozornil na zajímavou nabídku na káblík k looxu. Přes víkend budu koumat, jak ho co nejelegantněji zkrátit..
[/QUOTE]

Myslim ze k tomu jak kabel zkratit jsi dosel take v mych diskuzich, ktere jsem ti vyhledal a poslal - kabel lze upravit i tak ze dobiji pres USB. Ale tohle zajiste nechces sam odzkouset. Pokud mas takove vyhrady k cene - nemusel jsi mne otravovat nekolika SZ a kabel si koupit. Nikdy jsem totiz netvrdil ze je kabel levny ale bohuzel jeho kusova vyroba neni az tak jednoducha.Navic kabel se tvoril v dobe kdy nikde nebylo zverejneno schema zapojeni. Toto jsem posilal i na firstloox a trvalo temer cely rok nez byl doplnen cely konektor.
To ze se da kabel koupit asi za 550 KC jsem zde jiz uvadel take. Sam jsem jej kupoval primo od servisu.Ver ze muj byznys neni opravdu o vyrobe kabelu - to bych umrel hlady.Jo a pokud mohu doporucit nejelegantnejsi m resenim je prepajet konektor - schvalne napis sem za jak dlouho to zvladnes zapocitej i sve vikendove koumani a na kolik si cenis hodinu sve prace.[/QUOTE]

Úplně s tebou souhlasím, myslel jsem to tak, že já si to dokážu spáchat sám, a kdo případně taky, tak má dobrej zdroj jak sehnat levně konektor i s káblema. Nechci s tebou polemizovat o ceně-mě se to zdá hodně, a protože umím, udělám si sám. Kdo tu možnost nemá, objedná si ho u Tebe.

Já osobně bych to kusovkou pro nikoho nedělal.

Pokud jsem Tě SZ otravoval, tak se omlouvám.