Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vybiti baterie-->nemoznost nabijet:(

mi38k (205)|28.4.2006 13:32
Ahoj...mam takovej problem...dnes se mi podarilo uplne vybit baterii v me c550ce takze uz nejde ani zapnout...no a horsi je ze kdyz neni pda zaply tak nejde nabijet, takze ted si nevim rady...nemate nekdo nejakej tip jak na to?nebo nemate nekdo podobne zkusenosti?
ipf (2136)|28.4.2006 14:07
Podobné dotazy se tady již řešily a mám pocit, že úplně vybité zařízení se nabíjí, ale indikace nabíjení se projeví se zpožděním. zkus dát cihlu do kolébky na delší dobu a uvidíš.
mi38k (205)|28.4.2006 16:47
vypnute zarizeni se opravdu nenabiji (drive jsem to zkousel i celou noc), kazdopadne sem to jiz vyresil mirnym nahratim baterie...asi to pro ni neni zrovna to nejlepsi ale aspon se to rozbehlo...
DaMaSig (107)|29.4.2006 10:22
To je zvláštní já mám N520 a i když ji mám vypnutou tak po připojení nabíječky se začne nabíjet, ale je možné že to přes kolébku funguje trochu jinak než na přímo v nabíječce.
mi38k (205)|29.4.2006 10:44
Zkousel jsem to pres kolebku, pres usb, pres nabijecku, ale kdyz je pda vypnute tak se proste nenabiji. Moc teda nechapu proc ale je to tak.
ymir (42)|22.6.2006 12:02
[QUOTE="mi38k"]Zkousel jsem to pres kolebku, pres usb, pres nabijecku, ale kdyz je pda vypnute tak se proste nenabiji. Moc teda nechapu proc ale je to tak.[/QUOTE]

Jak si to prosim te vyresil? Mam ten samy problem, C550 nenabiji (ani USB na PC, ani nabijecka), PDA je tuhe jak poleno :(

Musi to jit i jinak, jako "nahratim" baterie - s uplnym vybitim museli ve FSC pocitat :)

Predem dekuji za veskere info.
mi38k (205)|22.6.2006 13:11
Vyresil jsem to tak, ze jsem baterii na par minut nechal pod rozsvicenou lampickou a tim ji mirne zahral. Pak jsem ji dal zpet do PDA a okamzite zacal nabijet. Baterie mela sice 0%, ale nabijeni se chytlo.

Trochu me to pripomnelo, kdyz jsem jednou instaloval sitovou kartu. Abych mohl instalaci sitovky dokoncit, musel jsem ze pripojit na net, jenze to zase neslo bez ty sitovky:sarcastic:

Taky nechapu jak se tohle FSC mohlo povest. Mozna ze pocitali s tim ze kazdy bude mit nahradni baterii. Ale vzhledem k tomu, ze je baterie vybita a neda se tudiz v PDA nabit, je potreba dalsi externi nabijecka, cimz se FSC mozna snazi zvysit prodej svych vyrobku:$:

Jestli to jde jinak fakt netusim, ale jestli nekdo prijde na to jak, myslim ze to oceni vic lidi...
Bobanovicz (511)|22.6.2006 13:43
Při úplném vybití se mi LOOX nezačne dobíjet přes USB (logicky), s nabíječkou se normálně začne nabíjet ihned.
ymir (42)|23.6.2006 07:11
Dekuji,

problem byl v nabijecce, jiz je vsechno vsechno v poradku. :yes:
mi38k (205)|23.6.2006 07:38
Takze je mozne normalne C550ku nabijet pres nabijecku i pri uplnem vybiti??? Mam pocit ze jsem to zkousel a neslo mi to...
ymir (42)|23.6.2006 08:59
Ano... mel sem uplne vybitou C550, pripojil k nove nabijecce a hned zacala nabijet (co bylo potvrzeno i blikanim oranzoveho indikatoru) - muj problem byl v kabelazi nabijecky... "nekdo" mi asi parkrat prejel pres kabel kancelarskou zidli :D

Pres USB na PC pri uplne vybitem PDA to nejde...
uzivatel_oldd (180)|23.6.2006 10:15
ta sama zkusenost. prez usb ani skrt na nabijecce v pohode i pri vypnutem pda.
Dušan Mrázek (47)|26.6.2006 14:29
Další vyzkoušená možnost je vyjmout baterii, na zdroji nastavit cca. 4V a 0,25A a na pár minut připojit na baterii - póly má vyznačené.
Potom vložit do Looxe a ten už nastartuje.

Místo zdroje by stačily 3 tužkové baterie.