Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MIOMAP V5 a display s VGA rozlisenim.....spatne zobrazeni "menu"

jt_ce4you (77)|28.4.2006 10:53
Zdravim
Mam GPS mapu MIOMAP V5 a diky VGA displeji na me N560 se mi spatne zobrazuje menu. Jinak vse vcetne samotne mapy se zobrazuje v poradku. Jen to menu:(
MIOMAP je velmi slusna aplikace ..a rad bych ji pouzival ale tenhle problem mi to trosku komplikuje! Na oficialnim webu neni prakticky zadna podpoda teto mapy!
Zjistil jsem ze to asi bude problem s tim ze tyto mapy nejsou delany pro VGA displaye. Takze pokud nekdo vite jak to rozchodit..aby menu bylo na cely display,tak napiste.
Na QVGA displejich to funguje bez problemu.

Pro jistotu tu posilam screenshot.
beecher (9270)|28.4.2006 11:21
Teda ja nevim, ale ono to snad ma chodit i na nejakem jinem zarizeni nez na puvodnich Mio pristrojich? :? :sarcastic:
jt_ce4you (77)|28.4.2006 12:00
Hoj..no to jsme si mysleli taky;) ale praxe je takova ze MIOMAP V5 funguje na jakemkoliv PDA. Nase firma prodava jak MIO PDA/GPS/GSM a take mapy, tak jsem mel moznost to testovat nejen na Mijich...a slape to!:) Jen ten problem s VGA displejem. Bohuzel jine PDA s VGA displejem tu nemame, takze nemuzem otestovat. Jedine PDA s VGA tu mam ja....
A jak jsem jiz psal...u QVGA to nedela:(
Jde o to jake zkusenosti maji lidi co maji VGA , jestli tohle je ojedinely pripad nebo proste nektere aplikace nejsou delany na VGA rozliseni.
Jinak si tento problem nedokazu vysvetlit.
Nekolikarat jsem MIOMAP V5 preinstaloval a nic.
Za zacatku jsem mel obavy ze to udelalo diky tomu ze jsem si hral s ozVGA...ci jak se ten sw jmenuje. Ovsem po nastaveni ozVGA do defaultu ..na kterem jsem zustal, stale stejny problem. Spekuluju o tom jestli nezustalo neco v registrech z ozVGA sw?!?! Nechce se mi delat HR..jelikoz uz toho mam celkem hodne v PDA nainstalovano.
On to zas az tak velky problem neni jelikoz MIOMAP V5 funguje bez problemu..jen proste nemuzu do nekterych nastaveni..diky tomu ze se mi to ani nescrollne na dalsi "tlacitka"..viz screenshot...UP
beecher (9270)|28.4.2006 13:07
No to, ze to bude fungovat i na jinych zarizenich, je celkem jasne, Mio jsou taky WM/WCE zarizeni, ale spise mi jde o tu legalitu pouziti MioMap na zarizenich jinych vyrobcu. Nejak marne hledam na strankach Mio, kde se volne ten navigacni soft prodava...
jt_ce4you (77)|28.4.2006 14:45
Jo to jo..ale to uz je jina diskuze:D Hlavne nemam zadne informace o tom za by se nesmela prodavat samostatne:!: A ani to neresim, ja ji proste mam...
beecher (9270)|28.4.2006 18:25
No, at se koukam, jak koukam na stranky Mio, tak nikde nevidim, ze by mely produkt MioMaps...
1. Tzn. uziti MioMaps na jinych zarizenich nez je zarizeni od Mio je nelegalni.
2. Kdyz nemaji zadne VGA zarizeni, tak to asi moc na VGA zarizenich chodit nebude... ;)
jt_ce4you (77)|2.5.2006 09:34
jj..asi na tom neco bude...podporu jsem taky hledal marne. Budu si tedy muset sehnat asi Navigon....nebo muzes Beechere doporucit nejakou slusnou GPS mapu:yes: ;) :))
beecher (9270)|2.5.2006 11:16
To zalezi na tom, na co to budes chtit pouzivat...
Petr Maizner (16)|15.11.2006 09:39
no, ale zase na druhou stranu
http://www.mobiltown.cz/info/Navigacni-GPS-mapa-MIOMAP-V5-2008/
http://www.citymobil.cz/produkt-mobil.php?prod=3506&PHPSESSID=1
asi se to prodava normalne volne