Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zdvojené položky v kalendáři MS Outlook 2003

horecky (14)|27.4.2006 22:23
Při synchronizaci PDA s PC se mi podarilo nekolikrat to, ze mam v kalendari sveho MS Outlook zdvojene i ztrojene polozky nekolik let zpet. Nevite nekdo, jak to odstranit? kupodivu v PDA je vse v normalu ...
Dik
Stepan
Žulda_ce4you (244)|28.4.2006 10:12
Já na to používám Outlook Duplicate Remover 5, je to free (resp. prayerware).
Mashe (622)|2.5.2006 06:21
muzes dat link please? nic zajimaveho FREEWARE jsem nenasel .. dikes
Paullus_ce4you (400)|2.5.2006 09:18
Mně se ty položky v Outlooku ve WM5 duplikují při každé synchronizaci a nepomohla tomu ani instalace nového MSAS 4.2 beta. Přitom jsem ten MSAS zkoušel několikrát přeinstalovat, dával jsem tam všechny možné způsoby řešení konfliktů a dělá mi stále.

Zatím to řeším tak, že před každou synchronizací pomocí programu SK Tools vymažu všechny PIM položky v PDA a teprve potom synchronizuju. Že to je postup stupidní, zdůrazňovat nemusím, ale nic jiného mi díky pokročilým MS technologiím nezbývá.
Žulda_ce4you (244)|2.5.2006 10:38
[QUOTE="Mashe"]muzes dat link please? nic zajimaveho FREEWARE jsem nenasel .. dikes[/QUOTE]

Nějak sem to taky nenašel, tak to přikládám zde...
Mashe (622)|2.5.2006 22:47
nainstalovano .. ale tedka to tam nikde nevidim .. asi budu za blba ale .. jak se to ovlada??

dikes

EDIT: uz jsem to nasel ..
Mashe (622)|4.5.2006 12:16
jelikoz to nenabizelo vyhledavat duplicitni polozky jako telefony tak jsem zadal aspon adresy .. ze me to smaze dve tretiny kontaktu protoze u nich zadnou adresu nemam zadanou sem ovsem necekal

bacha na to :no: