Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Warlords II - turnBased strategie konecne na svete

Jirkac_ (269)|27.4.2006 21:40
Warlords 2 - perfektni tahova strategie - tuhle hru myslim nemusim nikterak vice prestavovat a konecne si ji muzeme zahrat i na pocketPCckach :-D

Další informace...

Na oficiálních stránkách je kupa screenů a hra vypadá opravdu moc pěkně. Demoverze je ke stažení na zmíněném linku.
beecher (9270)|27.4.2006 22:31
Warlords II jsou uz pekne stara hra (z roku 2003)...
Viz treba recenze na serveru svetpda.cz... ;)
CommanderZ (1798)|27.4.2006 22:56
Joo, to uz je pekne dlouho co jsem ji paril :D

Je vyborna, jen to po delsi dobe zacne byt furt o tom samem. A taky mi vadilo dost neobratne posouvani po minimape (mapa je obrovska a ten ctverecek symbolizujici obrazovku je velmi maly, cele je to pak dost necitlive)
Jirkac_ (269)|27.4.2006 23:12
chlapi omlouvam se, ja jsem tady nikde zminku o Warlords nenasel a v titulku jsem prehledl slovicko "discount" a tak jsem si tu informaci trochu spatne vylozil... a pred tremi lety jsem jeste ani nevedel, co to WM je takze sorry za ten omyl :D
fisik_ce4you (115)|30.4.2006 10:21
jj warlordi byli dobra nahrada za HOMAM. Skoda ze nejsou tahove souboje a celkove ten svet je trosku chudsi ...
Mira Fuciman (1)|23.8.2006 22:17
hele pratele stahl sem si to přes něco ocem se tu nemluvi verze 1.2? nicmene nevite proc nejde kampan tutor je v poho
ale nejde ukoncit a kampan nejede mozna
je chyba u me random mapy dou tak se tesim na dlouhe cesty s kamosema :D :)kdybyste vedeli oco stou kapani budu rad dik