Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 59

Téma: LOOX N 560 - zkusenosti s gps

oly750_ce4you
    Guest

Prosím Vás ti kteří již máte N560, napište podrobněji jaké jsou vaše zkušenosti s interní GPSkou - jde mě hlavně o citlivost, síla signálu, atd.
    Jak se chová zařízení v autě, nebo třeba za chůze??

Vážně přemýšlím na koupí tohoto PDáčka, doposud jsem měl Acer n35, který mě v podstatě stačil, ale chci už něco co má VGA rozlišení.

Předem díky za odpovědi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ta GPSka je jedno velke zklamani.. je o hodne slabsi a asi i mene citlivejsi nez externi Navilock BT-338.. v pokoji kde mi navilock nastartoval a zameril 7 druzic mi integrovana ani nezameri a kdyz zamerim a prenesu do pokoje, tak 6 druzic jen opravdu vyjimecne.. spis ty 4
    Dnes jsem s tim jel v aute.. prcnich par minut gpska beznadejne skakala sem a tam v okruhu kilometru.. pak se to ustalilo na polovine signalu co hlasi tomtom (nekoukal jsem kolik je to satelitu) a fungovala celkem v poradku.. jak se to ale bude chovat v ulicich si netroufam odhadovat, asi to bude pekne mizerny.. da se nekde sehnat externi antena? Dnes mi v sunnysoftu rekli, ze jedine originalni od FSC a uz je mi jasny ted, ze to nebude levny..

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Myslím, že je tm stejné GPS jako v N520\500 pročti i zkušenosti u nich je tam toho dost

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Frogale : Když jsem Tě varoval, nevěřil jsi Teď máš, co jsi chtěl. Já osobně bych po zkušennosti s N520 do přístroje s integrovanou GPS nikdy nešel.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Prosim muzete nekdo napsat jak mate nastaveno GPS (myslim to integrovane)
    porty atd. netusim kde delam chybu ze me to nikdy nic nenajde.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Spravne nastaveni portu by melo byt COM8 a rychlost 9600 baudu..

2Mlok: Pohoda.. diky te externi GPSce beru tu integrovanou jako bonus v tech chvilich, kdy externi zrovna nemam u sebe..

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

A v čem se ta špatná cistlivost projeví? pokud ho budu mit v aute jako navigaci bude ukazovat nepresne? nebo ztracet signal? přece to nemuže být až tak strašný... Je to treba horší než u jiných PDA s GPS.. treba oproti Acer n35 ? tu má kamarád a funguje mu bez problémů...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nepresnost i ztrata signalu.. ja s tim v aute jel jen jednou.. urcite se tu najde nekdo kdo N560ku pouziva na navigaci kazdy den...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Frogale : Sám víš, co potřebuješ. Osobně si myslím, že sis měl koupit tu C550. Ale jsou to Tvé peníze a Tvé rozhodnutí. Kdyby ta externí gps něco vážila, tak neřeknu, ale je to tak zanedbatelné, že jí mám u sebe pořád a ani jí necítím.

No, každopádně přeji, ať je těch problémů co nejméně...

Z.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od frogale
    diky te externi GPSce beru tu integrovanou jako bonus v tech chvilich, kdy externi zrovna nemam u sebe..
    Omluvte mne, ale asi to nechapu. Proc si kupovat neco s integrovanou GPSkou, kdyz uz GPSku mam (to nemluvim o tom, ze po zkusenostech s N520 vim, ze ta integrovana stoji vazne za prd a dela ze SiRF III mozna tak SiRF II a to jeste bez Xtracu)?
    Ja sveho iTeca mam stale na pasku, takze to, ze by mi nekdy chybel se asi vazne nemuze stat...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Hmm a to vam fakt nevadi mit po kapsach tunu veci? Mobil, PDAcko, hodinky, sluchatka, klice........ a ted jeste GPSka... cim vic toho u sebe mam, tim hur se citim, kdyz cestuji hromadnou dopravou po Praze.. Uz jsem o jedno PDAcko v metru kvuli zlodejum prisel.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ne, to mi vazne nevadi... Nehlede na to, ze jak jsem psal, tak GPSku mam na pasku...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Myslím, že je to věc názoru. Já mám už třetí PDA s integrovanou GPS a plně mi to vyhovuje. Je fakt, že ho používám jen pro navigaci v autě, kde nepřesnost vyladí sám program a usadí mě na silnici. Nesmí však být dvě silnice souběžné, pak to zmateně přeskakuje a přepočítává, to se však nestává moc často. Jednou se mi stalo, že se TomTom nemohl chytit asi 20 minut jízdy. Pomohlo vypnout navigaci zapnout GPS lokátor po nalezení signálu ho vypnout a pak zas Toma a už to běželo.
    Také jsem diskutoval s geodety, kteří u nás používaj GPS pro vytyčování (samozřejmě přesnější zařízeni s přesností 2cm) a ty mi říkali, že nad naší republikou se jim zvětší odchylka a nedá se pak měřit kolem deváté ráno a čtvrté odpoledne. Porovnám to v tu dobu s PDA a zjistím jestli to má nějaký vliv.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Frogale : Už se sice dostávám trochu OT, ale mám na břiše ledvinku a v ní peněženku, GPSku, mobil, mp3 player, PDAcko, klíčenku, atd, etc. (někdy i BT klavku)...

Z.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SirfTech - zkusenosti
    Od S474N v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 16-04-2007, 18:52