Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 59

Téma: LOOX N 560 - zkusenosti s gps

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od beecher
    Ono snad PDA s interni GPSkou vydrzi dele?
    Ten smajlik sem presne nepochopil, dyt sam pises, ze to BT basti 50mA, coz je podle tebe 1/2 GPS no a kdyz k tomu pripocteme i druhou stranu kde to tech 50mA bude bastit taky, tak tu mame dvojnasobnou spotrebu, mohlo by to tak byt, ne? Takze z energetickeho pohledu, to chce spis neco integrovaneho, nebo treba do slotu, hadam.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jenze ta druha strana (BT GPSka) ma vlastni napajeni, a to v pripade i-Tecu BT 339 je 1700 mAh baterie, takze ze strany PDA se jedna pouze o spotrebu 50 mAh... Takze integrovana GPSka vystavi PDAcko drive (za stejnych podminek) nez BT GPSka...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zacinam citit, ze dostavam mimo N560, rekl bych trochu vic do obecnosti, ale jeste to zkusim. Co sem cetl, Sirf star III dokaze komunikovat tez v sirf binarnim protokolu, pomoci nejz se da napriklad prepnout do TRICKLE modu a co sem tu specifikaci procital existuje tam zrejme vice zpusobu "jak usetrit" pokud nechci pozici zas tak casto. Existuje nejaka aplikace, ktera mi umozni si s tim "pohrat"? Pripadne kolik basti BT ve sparovanem rezimu, tedy pokud se primo nekomunikuje. Mozna pak bude uz BT na obtiz.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ad presnost BT-339 za opaskem: Mam BT-338 a pri geocachingu je pozice za opaskem naprosto nedostacujici.. pokud GPSku nemam za krkem v mistu pro kapuci, nebo na PDAcku kde zabira pulku displaye, tak se s presnosti nedostanu pod 50m

Dnes jsem zkousel N560ku v autobuse do Vlasimi v prvni rade a pokud nebyla prilepena na skle, tak ztracela signal kazdych 10 vterin a to ten bus nemel zadne folie na skle.

2jt: Proc si nekoupis Brando nebo Adapt na MDA2 nebo jiny stejne veliky zarizeni? Do 250,- se vejdes a vydrzi ti rok minimalne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Vy co používáte PDA jako navigaci v autě, můžete mi říct jestli je reproduktor dost slyšet během jízdy?? třeba při otevřenym okýnku vaute atd. díky...

Nováček
    Registrace
    May 2006

No, my, co mame klimosku, okynka moc neotvirame...A pri zavrenych okynkach je v kazdym relativne novym trochu slusnejsim autaku slyset i pri rychlostech >160 km/h...Pokud ve svem aute od urcite rychlosti na sebe musite se spolujezdcem/spolujezdkyni rvat, pak jedine sluchatka, tam ani vnitrni reprak moc nepomuze, aby neslyseli pokyny vsichni kolem auta, jenom ridic ne

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Mate nekde moznost nekdo vyzkouset citlivost GPS s externi antenou?

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

kolega me externi antenu na N520,lebo v prahe stracel signal. Rikal,ze v pohode,len mu N520 s tou antenou vydrzi max cca 1,5h

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Po 10 denním zkušenosti s n560 tohle, snad to někomu pomůže. Citlivost integrované GPS je u mého přístroje velmi dobrá a velmi záleží na aplikaci , která data zpracovává. Používám dva nav. programy a rozdíl je opravdu znát. Jak rychlost startu, viditelnost satelitu, úlety v místech s horším příjmem příjem v místnosti atd. Prošlo mi rukama více přístrojů s delší dobou používání ((Garmin Map60(Helix,) Mio 269+(Sirf III), TT Go 700(Sirf II) SonyEricsson P910i (BT I-Tec 339)) a N560 je tom velmi dobře.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Milhaus65
    Po 10 denním zkušenosti s n560 tohle, snad to někomu pomůže. Citlivost integrované GPS je u mého přístroje velmi dobrá a velmi záleží na aplikaci , která data zpracovává. Používám dva nav. programy a rozdíl je opravdu znát. Jak rychlost startu, viditelnost satelitu, úlety v místech s horším příjmem příjem v místnosti atd. Prošlo mi rukama více přístrojů s delší dobou používání ((Garmin Map60(Helix,) Mio 269+(Sirf III), TT Go 700(Sirf II) SonyEricsson P910i (BT I-Tec 339)) a N560 je tom velmi dobře.
    A jake programy pouzivas ted na N560?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mě doposud nejvíc vyhovoval upravený Navigon 5 v Mio 269+, který měl na rozdíl od klasického Navigonu pro PDA téměř 100 % pokrytí ČR. Čekám na Navigon 6. Chvili jsem se zabýval Tomíkem 5 a teď mám půjčeno týden I-GO 2006 Europe a musím říct, že hodně dobré. Jak pokrytí, uvládání, funkce pro mě důležité (nad. výška, rychlostní limity, vložit bod pomocí souřadníc) grafické zpracování atd. I s integr. modulem GPS si nejlíp rozumí.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Mě doposud nejvíc vyhovoval upravený Navigon 5 v Mio 269+, který měl na rozdíl od klasického Navigonu pro PDA téměř 100 % pokrytí ČR. Čekám na Navigon 6. Chvili jsem se zabýval Tomíkem 5 a teď mám půjčeno týden I-GO 2006 Europe a musím říct, že hodně dobré. Jak pokrytí, uvládání, funkce pro mě důležité (nad. výška, rychlostní limity, vložit bod pomocí souřadníc) grafické zpracování atd. I s integr. modulem GPS si nejlíp rozumí.
    Skusal niekto IGO - Europe 2006 ?
    je tam podrobne skoro cela Europa.videl som tu mapu a mam taky dojem
    ze pouziva mapove podklady od f. garmin. aspon co sa tyka slovenska.
    Co som pozeral na CR tak tam je tiez v celkom slusnom pokryti.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ja to mozem porovnavat s gps prijimacom "Garmin - eTrex Legend C"
    Citlivost tychto prijimacov je skoro rovnaka - garmin je trochu na tom lepsie.
    Po pociatocnych problemoch gps vobec rozchodit mi to teraz uz chodi k skoro mojej spokojnosti.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To je uz oficialne v prodeji hodne dlouho, ne?

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. SirfTech - zkusenosti
    Od S474N v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 16-04-2007, 18:52
  2. Zkusenosti Mio 169
    Od Mr.Neo v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-07-2006, 15:25
  3. Zkusenosti s T-mobile SDA