Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 59

Téma: LOOX N 560 - zkusenosti s gps

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hm levna neni. Problem Fujitsu PDA s GPS neni v pouzite GPS, ale v umisteni/integraci anteny na evidentne dost nevhodne misto, ktere je patrne stineno celym strojkem. PDA s integrovanou GPS a vyklopnou antenou, umoznujici jeji lepsi nasmerovani, tyto problemy obvykle nemivaji. Ze se F-S nepoucili z problemu s 520 Looxem je az zvlastni....
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Otacenim jsem dosahl vzdy nejlepsiho signalu presne vzhuru nohama.. asi bude GPS antena dole

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Já fakt nevim proc dělaj ty konstruktery takovy pitomí chyby... snad to delaj schvalne...
    Chci si koupit rychlý dobry PDA ktery ma GPS vzdycky po ruce a nemusim pri tom myslet na to ze bych si "možná" měl vzit s sebou nejakou externi gps.. tak se mi Loox N560 zda jako dobra volba... ale tyhle dojmy z ty gps mi kazi to jak se tesim je to fakt tak hrozny?
    Přidejte eště nějaky špatný zkusenosti s tou gps... hlavně s jízdou v autě po městě.. diky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jestli jsi z Prahy tak se muzes s autem zastavit a muzeme to vyzkouset.. ja na testovani nemam motoroveho ore..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tu kutak: Pokud to nemusi byt VGA, tak bych radeji volil Asys MyPal 636... Taky SiRF III a vyklopny...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Chtel bych se zeptat zda ma nekdo zkusenosti s GPS v N560 (popripade jinym PDA s GPS) pri pouziti pri turistice. Jaka je citlivost v lese, hustem lese, v lese po desti, ve strmem udoli, pripadne pokud mam PDA v kapse batohu. Druha vec je vydrz baterie. Nepotrebuji zaznamenavat pozici kazdou vterinu, ale v pohode si vystacim s bodem jednou za 5 minut nebo za 1/4 hodiny. Neda se tim nejak vyrazne prodlouzit zivotnost baterie? Jak dlouho pak bude trvat TIME-TO-FIX (mohu za tu dobu urazit cca par set metru)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Myslim ze 560 pro turistiku zcela nevhodna - do auta jsem opacneho nazoru tam vse funguje OK.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

..jj..taky mam zkusenost ze GPS nic moc, ale vse hodlam vyresit antenou a predpokladam ze vse bude OK:!: Rozhodne si ale nestezuju, urcite bych nechtel bluetoothovou GPSku.Nejen diky tomu ze bych mel za chvili u sebe ruksak prislusenstvi )Do auta sice externi GPS dobra, ale co do pesky do mesta?.. baterka by byla hned v tahu. Takze vicemene jsem pocital s tim ze N560 nebude mit tak silnou GPS. Spis co mam problemy s PDA je to ze stale nemuzu sehnat slusnou folii (off- topic ...uz jsem jich par levnejch znicil..takz musim jit do kvalitnejsich ale drazsich

Nováček
    Registrace
    May 2006

Vis, nemas tak uplne pravdu...
    Externi GPS ma v porovnani s PDA x-nasobne delsi vydrz na jedno nabiti, nez cele PDA,navic citlivost externich GPS je ve srovnani s vestavenymi take na uplne jine urovni, mluvim ale pouze o GPS na SiRF III. chipsetu, respektive o sve konkretni i-Tec BT-339.
    BT externi GPS jsou navic velmi kompaktni a z vlastni zkusenosti mohu rici, ze funguje jak v defaultnim pouzdru na remenu u kalhot, tak v libovolne kapse bundy/saka, ktere mas aktualne na sobe.
    O pouzitelnosti externi GPS s vice zarizenimi nemluve....
    Takze prednosti rozhodne prevazuji....

vti vti je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Ja teda nemam dlouhodobou zkusenost, ale nadavno jsem pritelkyni koupil N560 a zkousel jsem tomtoma na ceste z Plzne do Prahy-Dejvice. Mel jsem na okne tomtom one a N560 a zkoumal jsem i satelity a tak a oba pristroje ukazovaly to same, temer identicky... Pocet satelitu, signal a tak. Za celou cestu se mi nestalo, ze by signal vypadl nebo tak. Dokonce jsem doma mel signal i v mistnosti s balkonem dost krytem strechou... Nemuzu posuzovat dlouhodobe, ale zatim spokojenost...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ano, hovoris o navigaci v aute. Taky na tu si prakticky nikdo nestezoval, pokud vim...

vti vti je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od Surgical
    Ano, hovoris o navigaci v aute. Taky na tu si prakticky nikdo nestezoval, pokud vim...
    Jiste, protoze na turistiku to IMHO nema cenu, na to jsou jine pristroje a pesky ve meste se tezko nekde ztratim, trefim vsude. Takze zbyva auto. Kde diky rychlosti a podobne je obcas navigace potreba. Hlavne kvuli ulicim, jinak je to pekna hracka... :-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Turiste ti jiste odpovedi

Nováček
    Registrace
    May 2006

Proc me napadla zrovna N560? Ma VGA display a myslim, ze je to o dost lepsi pro orientaci kdyz vidim 2x tak velke uzemi. Pak je otazka pouzit jine PDA treba s BT GPS, ale to bude mit asi celkove vetsi spotrebu energie. Chtel bych to pouzivat treba i 14 dni v terenu s nejakou homemade externi baterkou, ale zase aby nemela kilo. Kolik vlastne basti BT? (nekde sem cetl, ze 1mA, coz je pohoda, ale v testech se zapnutym BT, PDA moc dlouho nevydrzi)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ono snad PDA s interni GPSkou vydrzi dele?
    BT prumerne papa pri komunikaci tak 50mA, kdezto vlastni SiRF III cipset lehce nad 100mA... Zbytek si spocitate sami...

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. SirfTech - zkusenosti
    Od S474N v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 16-04-2007, 18:52
  2. Zkusenosti Mio 169
    Od Mr.Neo v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-07-2006, 15:25
  3. Zkusenosti s T-mobile SDA