Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Verze pro PDA - sekce freeware

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Admini,
    Nebylo by lepší, kdyby ve verzi pro PDA byla možnost stáhnout i exe soubory? NMejen .zip, .cab aj.
    Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Proč? :O
    EXE si stáhneš z normální verze pro desktop, ne?
    Z PDA potřebuju hlavně instalce v CAB

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

1)Verze pro desktop je pro PDA dost nečitelná a dost velká tudíž se stahuje dost dat=>více peněz pro ty, kdo nejsou připojeni přes PC(což můj připad není...)...
    2)Nevím, jak to mají ostatní, ale u nás je počítač nonstop obsazený,
    3) navíc jsem sehnal program, který dokáže otevřít exe soubory, stejně jako zipky.
    4) A když si stáhnu program exe, stači ho prostě zkopírovat z karty, když si to např. chci nainstalovat z počítače, aniž bych se musel připojovat k netu,
    5) a snad jiní lidé objeví své důvody.
    Já mám pro to prozatím tyto důvody. Ale nechci se hádat, jestli je to pro tvůrce stránek větší problém, tak pochopitelně svůj návrh stahuju. Díky

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

1. Právě proto je vytvořená mobilní verze.
    2. Tak se k němu můžeš připojit PDA přes AS, ne?
    3. K čemu to potřebuješ?
    4. Je třeba rozlišovat .exe, který instaluješ z desktopu a .exe-samotný binární soubor viz

Proč složitě stahovat na kartu v PDA, pak kopírovat do PC a z něj instalovat? Většina softů je ve formě .CAB, který můžeš instalovat rovnou z PDA. Navíc v WM 5 je instalace .CAB o dost rychlejší než instalace z PC.

Jak už psal kolega Pavlucha-v mobilní verzi ce4you jsou záměrně jen verze softů, které jdou nainstalovat z PDA. Verze pro desktop by tam zajisté přidat šlo, ale bylo by to zbytečné a také pro dost uživatelů nepřehledné a matoucí - a nemyslím jen nováčky.

Podobná témata

1. export sekce registrů - TyTN
    Od rADo2 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-11-2006, 16:04
  2. Freeware
    Od Jonely v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-01-2005, 18:34