Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aktualizace polohy

Viktor Čistič (117)|26.4.2006 23:26
Zdravím, mám problém s aktualizováním polohy ve starší verzi SmartMaps (konkrétně Stadtplan s Cyklomapou). Po čase používání (desítky minut) se stane, že program prostě přestane aktualizovat svou polohu na mapě. Musím přes menu vypnout a potom opět zapnout sledování GPS, aby se poloha znovu načetla. Mám Qtek 9100 s WM5, tak nevím, jestli v tom není nějaká nekompatibilita :no:
PLANstudio (171)|28.4.2006 00:34
Jedná se velmi starou verzi, kterou jsme ještě vytvářeli sněmeckým partnerem. V osučasné verzi je jak komunikace tak podpora WM5 bez nejmenších problémů, doporučujeme upgrade.

Navíc jsme začali prodávat nový Cykloatlas 1:75 000, který je aktualizovaný (přes 30 000 km značených cyklotras) a podrobnější, což by mohl být další důvod k upgrade.
Viktor Čistič (117)|29.4.2006 09:35
Díky, ten cykloatlas mám už doma. Dneska ještě budu zkoušet navigaci, tak uvidíme :-) Zatím ale všechno funguje pěkně.
Ale ještě bych se vrátil k mailu, který jsem Vám posílal. Problém s instalací stále přetrvává, přesně jak jsem ho popsal. Mám Windows XP SP2, ActiveSync 4.1, USB připojení a v PDA WM5. Po spuštění instalátoru z CD se po rozbalení souborů a volby uložení programu (memory nebo storage card) už nic nedějě. Instalátor mlčí a pouze podle rachtání harddisku vidím, že se něco možná odehrává. Po skončení instalace se objeví jakési prázdné okno s přesípacími hodinami, které je evidentně nečinné. Prostě se to kousne a nedá se ani zavřít. Až po otevření průzkumníka v PDA jsem zjistil, že už tam je všechno nainstalované. A naštěstí to správně funguje. Čili konec dobrý, ale škoda toho průběhu, možná by to chtělo ještě doladit :) A samozřejmě druhá věc je, že se SmartMaps neobjeví v seznamu nainstalovaných programů. Všechny komponenty instaluji na paměťovou kartu...