Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ovladani a vkladani textu HLASEM?

code (174)|26.4.2006 17:11
Je nejaky programek, ktery umoznuje vkladat text (tzn. mluvene slovo se prevede na text) hlasem a ovladat pda pomoci hlasu?!

diky za odp
beecher (9270)|26.4.2006 17:41
Na ovladani pomoci anglictiny je asi nejlepsi MS Voice Command 1.5...
Miloš Strouhal (3997)|26.4.2006 18:04
Zarizeni s Windows Mobile 5 Phone Edition maji ovladani hlasem obsazeno jiz primo v systemu. Ani nevite jaka je to zabava pujcit nekomu meho Qteka, odejit o par metru opodal, a do Bluetooth headsetu nenapadne zaseptat "soft reset".. :D :yes:
Marty-McFly (384)|27.4.2006 12:38
2Beecher neznáš ještě nějaký? dneska jsem ho zkoušel, je to fajn ale kapku málo funkcí.. přidalo by se spouštění aplikací hlasem :)
Ganja_ce4you (324)|27.4.2006 13:23
VITO Voice2Go a VoiceDialer

ja zkousel prvni..i aplikace spoustis po zadani magickeho slova..je to easy..a maka..jen se me zdalo ze malinko brzdi ppc a hlavne nekdy kdyz byl lehce vybity ppc tak si delal co chtel najednou slysle magic word a uz to jelo..ale nevim jak nejnovejsi verze

ale samo typ nahore chtel neco jineho .. aby hlas prevedl na text..to oprvadu neexistuje..

beecher (9270)|27.4.2006 13:55
No jo, jenze oba systemy (jak Milosuv, tak Ganjuv) musite nejdrive naucit, co vsechno ma delat, kdezto Voice Command se nic neuci, nainstalujete a fungujete (a spousteni aplikaci to ma taky)... ;)

A prevod hlasu na text? To je hodne vzdalena budoucnost, kor u takovych specialitek jako je cestina...
HollyG_ce4you (77)|27.4.2006 14:17
[QUOTE="beecher"]A prevod hlasu na text? To je hodne vzdalena budoucnost, kor u takovych specialitek jako je cestina...[/QUOTE]
Tak nejak, sem nekde cet, zeby na to bylo potreba (mimo jineho) procesor ekvivalentni 10GHz, ale uz je to dyl co sem to cet...
beecher (9270)|27.4.2006 14:41
Takhle, pokud by to porovnavalo s nasamplovanymi vzorky, tak tolik ani ne (to je v podstate ne moc narocne), ale pro system, ktery neni nutne naucit, jak a co mluvim (tedy aby fungoval podobne jako Voice Command, tzn. analyzuje prijaty zvuk), tak to bohuzel...
Problem u cestiny je ten, ze vetna skladba je oproti anglictine hodne volna, takze pro pocitac pochopit nejen jednotliva slova ale i logiku vety je prozatim vazne naprosty hardcore...
Marty-McFly (384)|27.4.2006 22:30
OT: tak jsem zkoušel ten Vito Voice2go a zatím se mi zamlouvá.. hlavně použitím magic word, nic nemusím mačkat atp.. ale zase Voice Command je lépe integrovaný a nejvíc cool věc je jak se WM Player zeptá, jaký žánr chcu hrát.. Prostě vymyšlené do posledního detailu :)
--zkoušel jsem pomocí Voice2go spustit Voice Command, ale bohužel :) taková možnost tam asi není :)
--ještě existuje Fonix Voice Central, ale ten mi taky nějak nevyhovuje - spouští se tlačítkem... Prostě magic word je magic word :-)
Ganja_ce4you (324)|28.4.2006 08:39
ja mel magic word nastaveny na MAGIC a jak rikam,nekdy si zacal delat veci sam..coz me odradilo