Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak nastavit připojení na internet pro iPAQ a WM2003

maravac (35)|25.9.2003 16:44
Lidi, neporadíte mi, jak nastavit "připojovací účty" na mém iPAQu H3970? Včera jsem čerstvě nainstaloval WM2003 a snažil jsem se nastavit to stejně, jako jsem to měl předtím (napsal jsem si to na papírek). Ale ne a ne fungovat Potřebuju nastavit: 1) připojení na internet přes mobil (Nokia 6310i a GPRS T-Mobile) a 2) připojení přes kolíbku a moje PC (má stálé připojení na inet), tzn. něco jako profil Work. Pokud možno, popište mi to nějak polopaticky neboť jak říkám, zkoušel jsem, ale nejsem z toho jaksi moudrý. Achjo...
r.h (85)|25.9.2003 20:12
Já jsem to sám dělal skoro 2 hodiny. Taky jsem si všechno opsal a nastavil podle starého nastavení. A nic! Pak jsem přišel na to, že v "Zařízení pro navázání spojení" není vybráno taky nic. Tak jsem nastavil Bluetooth Dialup Modem a bylo to!
Ale problém je ten, že ať koukám, jak koukám, nemůžu to teď najít, vlastně kde jsem to nastavil.
Pavel Koza (4761)|25.9.2003 21:01
Nasypal jsem si popel na hlavu, sednul k pocitaci a vypotil zaklad nejakeho pruvodce pro pripojeni k Internetu. Zatim tam je jen Oskar a Eurotel, T-Mobile kartu nemam. Prosim vemte v uvahu, ze tento clanek jeste NEBYL oficialne publikovan, takze v nem mohou byt chyby (psal jsem to hodne ve spechu). Budu jen rad, kdyz napisete do teto diskuze - tohle nechapu, tohle tak neni pripadne dik, pomohlo to;)

A jeste odkaz.
r.h (85)|25.9.2003 21:52
Omlouvám se, ale nějak sem to opravdu přehlédl.
Nastavení Modemu je opravdu hned v nastavení připojení.
Frankie_ce4you (103)|20.10.2003 19:45
Můžu poprosit někoho, kdo nastavil spojení ipaq + nokia 6310i (GPRS, T-mobile) v PPC 2003, aby mi popsal postup (pokud možno popis "pro blbce":D ).
Děkuji
Frankie_ce4you (103)|20.10.2003 20:25
Tak asi nejsem úplně blbej - zdařilo se :yes: :D
Schivan (20)|12.12.2003 15:41
Dobry den,

asi som uplny blb, alebo v tomto predvianocnom obdobi mi zacina maknut rozum. Mam pocit, ze nastavenie connections v mojom 3970 s WM2003 si zije vlastnym zivotom. Prosim dobru dusu, ktora to rozbehala o pomoc. 1. Prepojenie Ipaq cez kolisku a ActiveSync, tak aby som bol schopny ist na Internet. Mam nastavene PassThrought, My Work Network, po poklepani na sipky v hornej liste sa objavi The Internet PC Connection. Internet vsak nie je pristupny.
2. Nastavenie BT spojenia. Robil som to 100x. Raz sa tvari ze je vsetko OK, potom bez vystrahy havaruje a tvrdi, ye nema nakonfigurovany ziaden modem. K zblazneniu. Skusal som vsetko mozne, vratane niekolkonasobneho hardresetu a postupneho pridavania aplikacii. Zistil som, ze BT pripojenie,ked ho spravim na cistej masine tak slape, akonahle spravim prvu konekciu cez kolisku, tak je to... V 2002 mi to slapalo uplne bez chyb. Dik za pomoc
m.sachl (153)|18.12.2003 15:39
[QUOTE]
2. Nastavenie BT spojenia. Robil som to 100x. Raz sa tvari ze je vsetko OK, potom bez vystrahy havaruje a tvrdi, ye nema nakonfigurovany ziaden modem. K zblazneniu. Skusal som vsetko mozne, vratane niekolkonasobneho hardresetu a postupneho pridavania aplikacii. Zistil som, ze BT pripojenie,ked ho spravim na cistej masine tak slape, akonahle spravim prvu konekciu cez kolisku, tak je to... V 2002 mi to slapalo uplne bez chyb. Dik za pomoc[/QUOTE]

napada me snad jen zkontrolovat connection setting v activesync - meli by byt oznaceny vsechny moznosti, jak se k dekstopu chces pripojovat...

Martin S.