Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n311 / Nokia 6230 / bluetooth internet

MePHyst0 (26)|25.4.2006 21:08
Zdravim vsetkych :)

Tak mi nedavno prisiel Acer n311 a ako som sa snim hral tak som sa postupne dostal do bodu, ked som sa chcel pripojit na net cez Nokiu 6230. Zariadenia som sparoval, v PDA som nastavil vlastnosti pripojenie podla pokynov operatora, v mobile som povolil parovanie a podobne. V connection managery kliknem na toto novo vytvorene pripojenie a dam connect, fajn, vsetko OK, PDA sa pripoji k telefonu, ale vzapeti sa aj hned odpoji(neviem ale ci sa odpoji PDA alebo mobil prerusi spojenie) potom sa PDA este raz skusi pripojit ale vysledok rovnaky. Potom hodi spravu ze sa spojenie nepodarilo :(

Nema niekto nejaky napad cim to moze byt? Moze to byt starym FW na Nokii?


Dakujem za odpovede,

Tibor Szabo
aleph1 (45)|25.4.2006 21:26
Pouzivam n311 + 6230i. Cas od casu se stane, ze spojeni se nepodari a je potreba udelat restart telefonu (nebo nekdy i pda)
Nekdy (pravdepodobne v souvislosti s pouzitim flight mode) se stane, ze za nejakych podminek se ztrati parovani a je nutne zarizeni znovu sparovat.

Teda je otazka, jestli mate dobre nakonfigurovane dialup pripojeni pres bluetooth.
beecher (9270)|25.4.2006 21:37
Vetsinou za to muze FW telefonu. Jaky mate v Nokii?
MePHyst0 (26)|25.4.2006 21:53
Telefon bude mat 2 roky a od vtedy nanho nebol instalovany novy firmaware. Takze je to firmware docela stary, zial neviem pozriet presnu verziu lebo ho tu nemam pri sebe.
beecher (9270)|25.4.2006 22:54
Aha... No to neni ani treba zjistovat a pri nejblizsi prilezitosti sup s tim do servisu... ;)
MePHyst0 (26)|26.4.2006 15:45
Ok, tak to pojde do servisu :) dakujem za pomoc
lubosh_ce4you (22)|2.5.2006 10:13
Ja mam s Nokiou 6230 taku skuenost, ze ked je aktivna automaticka ochrana tlacidiel (zaroven aj ochrana heslom) a aktivuje sa, BT mi prestane fungovat. Pri odblokovani vypise, ze nadvazuje spojenie s PDA donekonecna. Ked to zrusim a dam znova spojit tak sa NOKIA sama restartuje .

Ked zablokovanie nepovolim, funguje BT dobre.
Neviem ci ma este niekto taku skusenost.