Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

koupit Looxe 720?

SelinaK (77)|25.4.2006 15:26
Zdravím, mám Acera n50 - nemám ho teda dlouho, ovšem zatím jsem s ním celkem spokojená, až na rozmarný bluetooth. Nejlepší vychytávka je USB host :) a oceňuju i slot na CF karty. Ale zaujal mě taky Loox 720 a 710, který má též USB host a CF slot, a 720 k tomu VGA displej. Zaujal mě natolik, že bych Acera vyměnila, ale:

1) co rychlost grafiky u 720 - u čtení knih to sice nevadí, ale jak jde na Looxovi TomTom nebo filmy? O filmech se v recenzi píše, že je to ok, o TomTomu tam není nic, proto se ptám (a i o těch filmech bych to radši slyšela ještě od někoho, kdo má praktickou zkušenost). Hry hraju výjimečně, zajímá mě hlavně ta navigace a čtení. Jestli je pomalej, koupím si radši 710.
2) co bluetooth, nemá 710 a 720 taky nějaké rozmary?

Výdrž ani tolik neřeším, podle testu v recenzi se výdrž Looxe v podstatě blíží mému Aceru, navíc mám udělané dobíjení z tužkových akumulátorků.
Recenze i fórum jsem četla, 720 vypadá dobře, tak mě nekamenujte za tenhle thread, říkala jsem si, co kdyby mi někdo řekl ještě něco nového :D
Zdenek Malinsky (9781)|25.4.2006 15:40
Rozmarný BT? Co to je? Nestačí, když ho necháš pořád spuštěný a ne ho pořádvypínat?
USB host - opravdu ho používáš?
Pomalost při navigaci - když to běhá na Variu s CPU 200, na Looxi 720 to musí být úplně bez problému. V případě potřeby jde i přetaktovat.
Výdrž jde prodloužit větší druhou baterií. Pokud se nepohybuješ někde úplně mimo civilizaci, tak je všude plno zásuvek se střídavým silným elektrickým proudem. ;)

A raději něco s WM 5.0 nechceš. Tam je výdrž mnohem větší.
SelinaK (77)|25.4.2006 16:06
Rozmarný BT = sám od sebe se odpojuje. Viz fórum o Aceru.
WM 5.0 je jestli se nepletu zatím jen na několika Dellech. Moc velká novinka na můj vkus. Byla bych radši, kdyby je nejdřív trochu prověřil čas.
Zdenek Malinsky (9781)|25.4.2006 16:48
[QUOTE="Ellie"]Rozmarný BT = sám od sebe se odpojuje. Viz fórum o Aceru.
WM 5.0 je jestli se nepletu zatím jen na několika Dellech. Moc velká novinka na můj vkus. Byla bych radši, kdyby je nejdřív trochu prověřil čas.[/QUOTE]S Acerem neporadím, ale dívala jsi se ve fóru, zda se nenašlo řešení - upgrade či nějaký workaround?

WM 5.0 nejsou jen na několka Dellech - ty nečteš recenze na ce4you? :O Myslím, že jsou dostatečně přověřené a většina problémů vychytána.
beecher (9270)|25.4.2006 16:49
WM5? To je uz na tolikati VGA zarizenich (nepocitam na WM5 upgradovane)...
Dell Axim X51v, Acer N311, FSC Look C550, FSC Loox N560, HTC Universal...
SelinaK (77)|25.4.2006 18:21
Použila jsem vyhledávač na Mobilmanii a tam mi fakt vyjely jen ty Delly, kaju se a díky.
Zdenek Malinsky (9781)|25.4.2006 20:54
Máš chodit na srazy. Uvidíš spousty zařízení. ;)
SelinaK (77)|25.4.2006 23:24
Lepší nechodit, pak bych je všechny chtěla :D
V brzké době se zřejmě budu moct kouknout na Looxe 718, tak uvidím, osahat si to naživo bude asi nejlepší.
beecher (9270)|25.4.2006 23:29
No nevim, kupovat dneska neco, co nema WM5 je podle meho trochu zcestne...
oltcit (1098)|25.4.2006 23:49
Loox 720 napriek pofidernej absencii upgradu na WM5 je stále jedno z najlepších zariadení a ja osobne nevidím dôvod prečo by som ho mal meniť,dokonca ani N560 ma nepresvedčila na zmenu.Ale ak ho chceš kúpiť tak sa poponahľaj,lebo tuším od mája sa nebudú už predávať,len dopredávať.Veľa šťastia.
Crusader_ce4you (624)|26.4.2006 07:45
Souhlasím s Oltcitem. Loox 720 je opravdu povedené zařízení. Pro mne třeba WM 5.0 rozhodně nejsou kritériem, naopak mám WM 2003SE mnohem raději. Možná je to taky tím, že jsem majitelem 720 ky, ale jak píše Oltcit, zatím mne ani jediné nové zařízení nepřesvědčilo o změně přístroje. USB host využiješ, pokud máš třeba digitální foťák, nebo USB flash disk. V tomto případě je tato featura velmi užitečná. Na připojování myši nebo klávesnice mi to připadá zbytečné a humpolácké.
Dzejkob (286)|26.4.2006 08:58
Pokud bych mel Looxe 720, tak si nejaky upgrade treba na Looxe n560 asi taky rozmyslim. Pokud bych ale ted chtel neco porizovat, tak si myslim, ze sahnout po 720tce je tak trochu krok zpet. Preci jen novy Winy nejsou k zahozeni, urcite ani integrovana GPSka. Displej sice o fous mensi, ale co sem videl, urcite kvalitnejsi a to je hlavni. Dalsi veci uz nejsou tak zivotne dulezite, ale vesmes spise vede Loox n560(rozmery, hmotnost, procesor, flash ROM...). Loox 720 v zadnem pripade neni spatne zarizeni, ale dnes uz se asi vyplati preci jen jit do neceho s Win5.