Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Export kontaktov

maro.sk (46)|25.4.2006 14:10
Viete mi poradit, ako vyexportovat vsetky udaje z Kontaktov do nejakeho rozumneho formatu (csv, xls, txt)?
Ak k tomu treba specialny soft, tak najlepsie nieco zadarmo a s CAB instalackou.

Dakujem.
Jiri02 (62)|25.4.2006 14:38
Zkus tento freeware anebo lze pres ActiveSync natahnout kontakty do Outlooku a z nej pak vyexportovat.
maro.sk (46)|26.4.2006 10:20
2 Jiri02
Dakujem, je to funkcne. Aj ked je trochu nepohodlne, ze pre kazdy kontakt to vytvara novy subor. Ale ucel to splna.

Co sa tyka synchronizacie s Outlookom, ActiveSync som naposledy pouzil, ked som kupil PDA (10/2005 ) a odvtedy fungujem bez PC. Jednoducho k nemu nemam pristup. PDA vlastne pouzivam ako PC - web, mail, adresar, sk radia, icq, skype, editovanie fotiek, citanie el. knih, zapisnik a obcas aj ako organizer :D... Dost ma stve, ze vela vyrobcov SW na taketo nieco nemysli a veselo distribuuju svoje programy ako instalacky pre Windows a vyzaduju pouzitie ActiveSync.
maro.sk (46)|26.4.2006 11:03
Takze som zistil, ze mi to nevytvori zalohu vsetkych kontaktov, lebo sa to pocas vytvarania sekne a pomoze az soft reset...:( Po nom mam vytvorenu zalohu len cca 2/3 kontaktov.
Jiri02 (62)|26.4.2006 13:45
Aha, tak jak ten freeware funguje jsem nevedel. V komentari tam nekdo napsal pochvalny vykrik.
Pises, ze potrebujes zalohu - v takovem pripade (hlavne pred kazdym experimentem s dotcenymi daty) bych doporucoval zalohu pres vestavenou utilitku Data Backup.