Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Export kontaktov

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Viete mi poradit, ako vyexportovat vsetky udaje z Kontaktov do nejakeho rozumneho formatu (csv, xls, txt)?
    Ak k tomu treba specialny soft, tak najlepsie nieco zadarmo a s CAB instalackou.

Dakujem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Zkus tento freeware anebo lze pres ActiveSync natahnout kontakty do Outlooku a z nej pak vyexportovat.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

2 Jiri02
    Dakujem, je to funkcne. Aj ked je trochu nepohodlne, ze pre kazdy kontakt to vytvara novy subor. Ale ucel to splna.

Co sa tyka synchronizacie s Outlookom, ActiveSync som naposledy pouzil, ked som kupil PDA (10/2005 ) a odvtedy fungujem bez PC. Jednoducho k nemu nemam pristup. PDA vlastne pouzivam ako PC - web, mail, adresar, sk radia, icq, skype, editovanie fotiek, citanie el. knih, zapisnik a obcas aj ako organizer ... Dost ma stve, ze vela vyrobcov SW na taketo nieco nemysli a veselo distribuuju svoje programy ako instalacky pre Windows a vyzaduju pouzitie ActiveSync.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Takze som zistil, ze mi to nevytvori zalohu vsetkych kontaktov, lebo sa to pocas vytvarania sekne a pomoze az soft reset... Po nom mam vytvorenu zalohu len cca 2/3 kontaktov.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Aha, tak jak ten freeware funguje jsem nevedel. V komentari tam nekdo napsal pochvalny vykrik.
    Pises, ze potrebujes zalohu - v takovem pripade (hlavne pred kazdym experimentem s dotcenymi daty) bych doporucoval zalohu pres vestavenou utilitku Data Backup.

Podobná témata

1. Kopirovanie kontaktov na sim
    Od Addithem v sekci Mio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-05-2008, 17:29
  2. M700 a prenos kontaktov
    Od turbo007 v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 19-09-2007, 15:27
  3. export - import tel.kontaktov
    Od Buty_ce4you v sekci Mio