Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přehřívající LOOX 718 + zamrznutí

zomas (14)|24.4.2006 11:58
začal se mi nemožně přehřívat LOOX 718, nejdřív jsem si myslel že to je autonabíječkou, ale i při chodu jenom na baterku a při provozu cca 2 hodin - se mi na displeyi objeví hláška že akumulátor má vysokou teplotu a že služba dobíjení je dočasně odpojena, potom tak za 15 minut se totálně sekne a na displeyi se udělají nesmyslné obrazce. LOOX používáím jako GPS takže celou dobu mám puštěnýho TomTom5 + displey na plnej jas, odešel mi akumulátor? či jsem ho mohl nějak porušit autonabíječkou (tu jsem kupoval u sunnysoftu) . když to dám na tu autonabíječku, tak se hláška oběví do 10 minut. takže si myslim že mám nějak poškozen akumulátor, ale nevim, jenom myslim, máte s tím někdo zkušenost? mám přístroj reklamovat? je koupen u cybexu. díky za radu
aaischa (660)|24.4.2006 12:17
ja bych to normalne reklamoval bude spatna baterka takhle moc se hrat nesmi.. paklize neni sary 6 mesicu tak je zaruka i na baterku..
gorgon_ce4you (19)|27.4.2006 10:27
mam prakticky stejny problem. Zahrivani se mi ale projevuje jen pri nabijeni autonabijeckou, kdyz je PDA zaroven v obalu o kRUSELLU (kozene pouzdro) a v drzaku do auta.

Zkusil jsem vyjmout PDA z obalu a do drzaku jej zasadit tak aby za baterii bylo cca 0.5cm mista a zda se, ze se timm zatim problem vyresil. Je ale pravdou, ze od te doby jsem toho v teto konfiguraci mnoho nenajezdil. Takuvidime casem...
dort (1212)|27.4.2006 15:02
jo, jo moje zkušenost je stejná, stačilo LOOXe vyndat z pouzdra ( taktéž Krussel ) a byl klid :-)
zomas (14)|27.4.2006 15:39
jenže ja to mam na motce v obalu od touratechu za 3000 a sere mi to dost, jinaci PDA jim to nevadi, no vcera jsem ho poslal na reklamaci tak uvidime jak se vyjadri, hodne me to ****, protoze jeslti to nevyreklamujou tak jsem v **** jak bata s drevakama = bude mi cely PDA k *** - sorac ze jsem tak sprostej ale stalo me to 20 000 se vsim vsudy a akorat se to .......

EDIT by moderator: používejte prosím slušné výrazy (více viz. pravidla diskuze). Příspěvek byl upraven.