Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

možnosti prohledávání a třídění freeware

martV (3)|24.4.2006 10:17
Mám námět: zprovoznit možnost třídění výpisu software podle počtu stahování a podle hodnocení. Je zdlouhavé probírat se desítkami stránek.

Navíc: gratuluji ke skvělému webu. Rozsáhlé diskusní forum a užitečné návody opravdu používám.
Zdenek Malinsky (9781)|24.4.2006 14:24
Možné to je, ale nevím, k čemu to bude dobré. Podobné žebříčky a ocenění zveřejňují každoročně úzce specializované světové weby a magazíny, tak se dá vycházet z toho., K čemu ti bude nejlepší soft, který na tvém PDA bude fungovat špatně nebo vůbec?

Nejlepší je vyzkoušet sám na vlastním PDA, jak na něm bude fungovat a také jak bude vyhovovat tobě.
mousefromhouse_ce4you (268)|24.4.2006 20:37
Ono jde asi spis o to, aby clovek aspon ze zacatku vedel co je dobry a co ne, resp. co je oblibeny (napriklad by vedel, ze na filmy je nejlepsi TCPMP :) ). Ja kdyz jsem s PDA zacinal, tak mi neco takovyho na CE4you docela chybelo... K tve odpovedi: ja bych zrovna zrusil celou sekci freeware, vzdyt ty programy si kazdej muze sam najit a potom stahnout na strankach autoru :)
martV (3)|1.5.2006 18:14
Přesně o to mi šlo: mít první vodítko pro vyzkoušení. Proč hledat na jiných českých / zahraničních serverech, jak jsou uživatelé spokojeni?
ipf (2136)|1.5.2006 18:22
Osobně považuji hodnocení za zavádějící a většinou mi vyhovuje úplně něco jiného, než spoustě lidí zde. Ona např. už jen neznalost angličtiny degraduje spoustu vynikajícího softvéru, protože když člověk neví, k čemu co je a co udělají předvolby a nastavení, tak mu je i dokonalý soft na prd :? .
beecher (9270)|1.5.2006 18:55
Ono to teda neni si nejaka vyhra, ale zde jsou zebricky stahovani apod. Nevim vsak, jaka je navstevnost tohoto webu...
Johny_G (384)|1.5.2006 19:12
[QUOTE="beecher"]Ono to teda neni si nejaka vyhra, ale zde jsou zebricky stahovani apod. Nevim vsak, jaka je navstevnost tohoto webu...[/QUOTE]

Podle toplistu slušná. Přes 3000 za den.
beecher (9270)|1.5.2006 19:26
Njn, na takovy dobry domene... :oops: