Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: možnosti prohledávání a třídění freeware

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Mám námět: zprovoznit možnost třídění výpisu software podle počtu stahování a podle hodnocení. Je zdlouhavé probírat se desítkami stránek.

Navíc: gratuluji ke skvělému webu. Rozsáhlé diskusní forum a užitečné návody opravdu používám.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Možné to je, ale nevím, k čemu to bude dobré. Podobné žebříčky a ocenění zveřejňují každoročně úzce specializované světové weby a magazíny, tak se dá vycházet z toho., K čemu ti bude nejlepší soft, který na tvém PDA bude fungovat špatně nebo vůbec?

Nejlepší je vyzkoušet sám na vlastním PDA, jak na něm bude fungovat a také jak bude vyhovovat tobě.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Ono jde asi spis o to, aby clovek aspon ze zacatku vedel co je dobry a co ne, resp. co je oblibeny (napriklad by vedel, ze na filmy je nejlepsi TCPMP ). Ja kdyz jsem s PDA zacinal, tak mi neco takovyho na CE4you docela chybelo... K tve odpovedi: ja bych zrovna zrusil celou sekci freeware, vzdyt ty programy si kazdej muze sam najit a potom stahnout na strankach autoru

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Přesně o to mi šlo: mít první vodítko pro vyzkoušení. Proč hledat na jiných českých / zahraničních serverech, jak jsou uživatelé spokojeni?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Osobně považuji hodnocení za zavádějící a většinou mi vyhovuje úplně něco jiného, než spoustě lidí zde. Ona např. už jen neznalost angličtiny degraduje spoustu vynikajícího softvéru, protože když člověk neví, k čemu co je a co udělají předvolby a nastavení, tak mu je i dokonalý soft na prd :? .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ono to teda neni si nejaka vyhra, ale zde jsou zebricky stahovani apod. Nevim vsak, jaka je navstevnost tohoto webu...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od beecher
    Ono to teda neni si nejaka vyhra, ale zde jsou zebricky stahovani apod. Nevim vsak, jaka je navstevnost tohoto webu...
    Podle toplistu slušná. Přes 3000 za den.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Njn, na takovy dobry domene... ops:

Podobná témata

1. Třídění Knih Mobipocket
    Od malcor_ce4you v sekci eKnihy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-07-2009, 10:01
  2. Výběr GPS z několika možností
    Od Proky_ce4you v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-07-2008, 12:26
  3. SSH s možností změnit port
    Od Blixoa v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-02-2008, 12:47
  4. Jak rozšířit možnosti Ext ROM u MDA 2?
    Od Miloš Strouhal v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 28-06-2004, 11:25