Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Loox N520 - problem s GPS pres virtualni port

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Zdravim,
    mam nasledujici problem s navigaci pomoci integrovane GPS a TomTom (v5.21): kdyz nastavim v TT primo HW port GPS (COM8, 9600bd), chyti se TT okamzite a navigace je bez problemu. Kdyz ale v TT nastavim virtualni port (na COM5, 9600bd) tak se TT nechyti a hlasi "Chybi zarizeni GPS". Pres virtualni port nabehne TT jedine tehdy, kdyz pres spustenim TT spustim FS GPS Locator, chytim druzice, vypnu Locator a az potom spustium TT. Uplne stejne jako TT se chova i GPSDash (ten mam jen demo). Prohledal jsem na vsechny mozne diskuze, ale nikde se o tom nepise ... pripada mi to jako by TT neumel udelat cold start GPS pres virtual port.
    Netusite nekdo cim by to mohlo byt ?
    Odpovídat lze po přihlášení

gombizak
    Guest

mam stejny problem, reseni jsem ale neobjevil.. (

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

taky jsem nad tim drahnou chvili hloubal, a dopadl jsem jako zemedelsti pracovnici u Chlumce. Mam sice N560 ale problem uplne stejny.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Mě se povedlo rozchodit virtuální port s SW PortSplitter.GPSauto běžel na COM6 a TT na COM9 ( ty hodnoty jsem si samozřejmě nastavil v PortSplitteru). A navíc PortSplitter je FREE.

Pokud si nastavíš virtuální port přímo v záložce GPS, tak to nefunguje. Loox si prostě s Microsoftem asi moc nerozumí .

Podobná témata

1. Virtuální port pro GPS
    Od anicka.balounova_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-05-2006, 08:36
  2. LOOX N520 - Problém GPS a TOM TOM
    Od Kamil_mrc v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-04-2006, 16:05
  3. Problém s loox n520 a Tom-Tom
    Od mjancok v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-04-2006, 16:27
  4. Umi HP 4700 seriovy profil?virtualni COM port?
    Od spiderxxl_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 02-03-2006, 14:29