Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Route Tracker & Day/Night for TomTom

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Pokud to snad někomu v TomTomu chybělo, tak tady je konečně řešení v podobě pluginu:

EDIT Tak jsem se unáhlil, něco z toho je stále ještě !!! Under construction !!! :sarcastic:
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

I tak vynikajici zprava...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Abyste si ušetřili čas se stahováním a instalací: zatím funguje možná ten tracking a vytváření POI (nezkoušel jsem, nejsou to fce, které bych teď potřeboval). Naopak ukládání dat z GPS a - na co jsem se těšil nejvíc - automatické přepínání den/noc ještě není dodělané. Nefunguje režim naležato. Občas zlobí překreslování menu (nevím, zda souvisí s předchozí výtkou).

Není třeba ničit si vlastní menu, ale stačí přidat položku MENUITEM|TASK_SDK1| na stránku, kde se má zobrazit patřičné tlačítko (v souboru TomTom.mnu).

elo elo je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Nemůžu dostat ty pluginy do tom toma 5.21. Prosím napište jak přesně postupovat. díky

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Musis mit nainstalovany Microsoft .NET CF v2.0, odkaz je nahore na te strance. Pak musis nainstalovat ToolsTools. A pak jeste do adresare TomTom/sdkregistry/ pridat soubory ktere stahnest ne te strance dole (sdkregistry.zip). Tam je take soubor ToolsTools.cap, v kterem je potreba opravit cestu, pokud jsi ToolsTools nainstaloval nekam jinam (treba na SD).
    Jinak, tento tyden by se mela objevit nova verze s podporou VGA. Zda i neco vic nevim.

elo elo je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od tomasd
    Musis mit nainstalovany Microsoft .NET CF v2.0, odkaz je nahore na te strance. Pak musis nainstalovat ToolsTools. A pak jeste do adresare TomTom/sdkregistry/ pridat soubory ktere stahnest ne te strance dole (sdkregistry.zip). Tam je take soubor ToolsTools.cap, v kterem je potreba opravit cestu, pokud jsi ToolsTools nainstaloval nekam jinam (treba na SD).
    Jinak, tento tyden by se mela objevit nova verze s podporou VGA. Zda i neco vic nevim.
    Microsoft .NET CF v2.0 jsem nainstaloval, ale v PDA mám na kartě jen jednu prázdnou složku s tímto názvem. Nic jiného jsem na kartě nenašel.
    Při spuštění mi to hlásí, že mám nainstalovat Net Framework. Zkusím ještě tohle.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Zaim jsem zkusil pustit tedy ten udajne fungujici tracking, ale krome poblikavajiciho napisu v TomTomu jsem nic nepozoroval - co to konkretne dela a zapisuje to take nejaky log a kam ? Co by jeste krome POI uz melo fungovat ? Dik ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

V itineráři si dej načíst uložené itineráře a najdeš tam itinerář nazvaný LastRoute (nebo nějak tak podobně, nemám teď PDA u sebe). V intervalech delá body na trase a z nich itinerář.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Diky, take nemam PDA u sebe a zkousel jsem to jen doma. Zdalo se mi, ze to tam ale blikalo celkem dost casto a docela to i rusi, tak doufam, ze se da nastavit interval (nebo alespon v budoucnu pujde), jak to ma casto ukladat ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

To blikani nápisu se asi nastavit neda, ale jel jsem s tim a pri jizde si toho ani nevsimnes. Jen nevim jak se nacteny itinerar da kompletne otocit pro navigaci zpet po stejne ceste. Na to jsem nejak neprisel.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Ted jsem si vsiml, ze na strance se objevila verze pro VGA. Jediny problem co jsem zatim nasel je ze to nejde minimalizovat. Zustava ta ToolsTools obrazovka porad pres Today,pri minimalizaci TomToma, coz mi dost vadi. Napisu autorovi.

kutiltim_ce4you
    Guest

Pustím Route Tracker & Day/Night for TomTom a dostanu tuto hlášku:
    Nebyl nalezen soubor nebo setavení
    System.Windows.Forms,
    version=2.0.0.0,Culture=Neutral,
    Publictoken=969DB8053D3322AC,případně některá z jeho závislostí.
    Co s tím?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nainstalovat .NET Compact Framework 2.0?
    ToolsTools is Written in Microsoft Visual C# and requires the Microsoft .NET CF v2.0 to be installed on your pocket pc.

kutiltim_ce4you
    Guest

Samozřejmě

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim,
    chtel jsem se zeptat, jak Vam chodi VGA verze. Mam VGA pres se_vga, ale kdyz dam ToolsTools, tak se mi objevi poze ve ctvrtine obrazovky, ale s obrovskyma ikonama...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. GPS Sport Tracker
    Od desos v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-03-2011, 15:24
  2. Sports Tracker na PDA
    Od lucoo v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-05-2009, 14:14
  3. Route 66